Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Eddig minden nap tudtam...

Eddig minden nap tudtam székelni rendben, úgy keltem reggel hogy kell, már két napja semmi pedig eszek, miért van ez?

Figyelt kérdés

Nem eszem sem máshogy sem kevesebbet, és érzem hogy kéne menjek, nem vagyok komfortos, de ingerem nincs rá, nem tudok…

Szűzte/hashajtó, vagy orvos?



2021. júl. 24. 06:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Laevolac, vagy Dulcolac szirup. Ha hamarabbi hatást szeretnél, glicerines végbélkúp. Kislányom néhány hete jó pár napig nem tudott sajnos kakálni, igy kúppal kellett rajta segíteni.
2021. júl. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Mikor tanulják meg már az emberek, hogy nem gongütésre kell retyóra járni? És még gyogyókat is szedjen, hogy csak azért is reggel 7-kor tudjon?
2021. júl. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
2-3 dulcolax rendbe szokott hozni, a szűztea nagyon fájdalmas görcsöket csinál
2021. júl. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
63%

3-as

Nincs mit rendbe hozni. Nincs inger, nem szorulása van!

2021. júl. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Egyebkent nekem a szuztea sosem okozott problemat hala istennek, es nem volt olyan eroteljes sem mint egy hashajto, azert preferalom azt.

Mindenesetre helyre allt a dolog, ugy tunik, minden rendben. :)

2021. júl. 25. 18:34
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Két nap még semmi. Olyasmit kell enni, ami meghajt.Például baracklekváros kenyeret, kefírt, meg kell keresni a googléban, hogy hashajtós ételek, biztos kiad valamit. Aztán egészen enyhe fekete hashajtó kell,a patikában tudják. Ja,és a legfontosabb, hogy sok vizet kell inni!!! Mert különben minden beszárad.
2021. júl. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Tudom hogy ket nap semmi, de azert senkinek se kivanok efajta diszkomfortot…. Az egesz hangulatomra es napomra ranyomja a belyeget egy ilyen “hianyos” reggel
2021. júl. 25. 22:11
 8/17 anonim ***** válasza:
66%
Még egy ok arra, hogy ne szokjunk rá az "időzített" kakkantásra.
2021. júl. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Utolso, annyira sok eszed meg hasznod van, ugy orulok hogy itt vagy

“Ne szokjunk ra” ha akkor kell akkor akkor kell. Mit csinaljak, tartsam vissza orakig, csak hogy neked jo legyen es ne legyen “idozitve”? Ocsem milyen ostoba emberek vannak

2021. júl. 26. 08:28
 10/17 anonim ***** válasza:
66%
B+, te magad írtad, hogy nincs inger, de te csak azért is menni akarsz, mert úristen eltelt 2 nap.
2021. júl. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!