Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Eddig minden nap tudtam...

Eddig minden nap tudtam székelni rendben, úgy keltem reggel hogy kell, már két napja semmi pedig eszek, miért van ez?

Figyelt kérdés

Nem eszem sem máshogy sem kevesebbet, és érzem hogy kéne menjek, nem vagyok komfortos, de ingerem nincs rá, nem tudok…

Szűzte/hashajtó, vagy orvos?



2021. júl. 24. 06:24
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Azert “b+“ mert ugy ereztem hogy “tele vagyok” es ereztem hogy kellene de nem tudtam.. nem hiszem el hogy magyarazni kell
2021. júl. 26. 17:46
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
belőlem csütörtökön jött ki minden egy kiadós fosás alkalmával, azóta csak ma és tegnap jött de az is nagyon kevés volt
2021. júl. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Beöntés?
2021. júl. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
33%

11-es

A "tele vagyok" az nem tartozik ide. Te magad írtad, hogy nincs meg az inger, egyedül ez számít. Az ember egy kiadós ebéd után is úgy érzi "tele van", mégsem kezd el pánikba esni, hogy úristen, viszont WC-znem meg nem kell.

2021. júl. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Figyelj latom halvany lila fogalmad sincs mirol beszelek :D

Teljesen mas erzes a ketto, de ezek szerint teljesen feleslegesen tepem a szam :D

2021. júl. 27. 21:44
 16/17 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem is feleslegesen, mert a kakilást kakilási inger váltja ki (azért is hívják annak), minden egyéb érzet irreleváns és jelezhet bárhol bármilyen telítődöttséget, nem azt jelenti, hogy az anyag kész a távozásra.
2021. júl. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem iszol elég folyadékot. Főleg vizet!

Igyál hashajtó gyógyteát, az nem drasztikus.

2021. aug. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!