Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ezek a jelek az oltás mellékha...

Ezek a jelek az oltás mellékhatásai vagy teljesen más betegség áll a háttérben?

Figyelt kérdés

Július 23.án kaptam meg a

Covid-19 elleni 2. oltást. Közvetlen az oltást követően kicsit szédültem, de 15-20 perc elteltével a szédülésem elmúlott. Pár órával később kisebb fáradtságot tapasztaltam. Estefelé elkezdett tompán fájni az alhasam. Volt, hogy egy időben jobban éreztem, volt, hogy kevésbé. Később már fájdalmat éreztem a vakbél tájékon, valamint itt-ott a hasam bal oldalán és a gyomromnál is. Az éjszakát átaludtam, nem észleltem semmi problémát. Reggelre újra tompa gyomor fájdalomra keltem és az étvágyam sem volt a régi, még is ettem rendesen és nem történt semmi. Szombat délutánra tompa fejfájást éreztem, lepihentem majd pár órával később sokkal jobban éreztem magam, ám a gyomrom még mindig éreztem. Az éjszaka ismételten jól eltelt. Vasárnap reggel a gyomrom még mindig éreztem enyhén, s reggeli után egy kicsit megszédültem. A nap hátralévő részét pihenéssel töltöttem, s volt hogy már semmi fájdalmat nem éreztem. Délutánra viszont hőemelkedésem lett: 37,4.

S ma reggelre újra éreztem a gyomrom hogy ismét tompán fáj. Mostanáig gyengének érzem magam és fáradtnak, valamit enyhén ismét kezd fájni a fejem.

Apró nyomást érzek a fejemben, de semmi komoly. A karomat is érzem, főként oda ahova az oltást kaptam.


Szputnyik vakcinával vagyok beoltva.


(Azt még megjegyezném, hogy mióta érzem a gyomrom, azóta a szokottnál többet böfögtem)


Segítségeket előre is köszönöm!



2021. júl. 26. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:
A hőemelkedésed, tompaságod lehet a szuritól. Viszont a hasfájás már kisebb valószínűséggel. Keresd fel a háziorvosodat, újságold el neki ugyanezt.
2021. júl. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
En 1 hónapja kaptam meg az oltáron. UGYAN ILYEN hasfájásom volt ,elmult
2021. júl. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hány nap alatt múlott el?
2021. júl. 26. 11:33
 4/4 anonim válasza:
54%
Kb 1 másfél hét és teljesen megszunt
2021. júl. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!