Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Igaz, hogy ha rendszeresen...

Igaz, hogy ha rendszeresen szed valaki algoflex-et akkor bevérzéseket okozhat?

Figyelt kérdés

Pár napja szedem igazából és néha hatásos, néha sajnos nem de legtöbbször az.

Viszont próbálom magam ettől távoltartani, míg meg nem szűnik a fájdalmam, hogy kevesebbet szedjek de ma tegnap is vettem be este és most is kényszerülök.

Pár napja szedem igazából kisebb kihagyásokkal.

Mennyi bevitel után okozhat ilyen problémákat, vagy mit kell érteni bevérzésen?

Itt a gyakorin olvastam és kicsit megijedtem..



2021. jún. 12. 02:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Részben igaz. Nálam már egyetlen szem bevérzéseket okozott a múltkor, mivel vérhígítózok, a szúrás helyén lévő kék-zóld foltok váltak bíborvörössé, de még a karomon lévő már halványodó vérvétel nyom is.

Azoknál áll fenn ez a kockázat, akik vagy vérhígítót, vagy a vérlemezkék tapadását akadályozó készítményt kapnak. Illetve lehetnek olyan betegségek, amiknél jellemző, ezt még el tudom képzelni, hogy fokozza, de ezt csak laikusként írom.

Általában inkább gyomor és bélrendszeri vérzése két tud okozni, de nem ilyen mennyiségben, hanem hosszan tartó, nagyobb dózis szedése esetén.

2021. jún. 12. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel ibuprofen tartalmú inkább a vesekárosodástól félnék a helyedben. A gyomorbevérzést meg lehet akadályozni savcsökkentővel. A lehető legrövidebb ideig szedd, akkor nem lesz baj.
2021. jún. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Senior Séf ***** válasza:
Mire szedsz algoflexet?
2021. jún. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3.fogfájás ami már elviselhetetlen szinte..:(

de a 2.olannyira hatott hogy mostanáig nem éreztem semmit szinet a fájdalomból.

de többet nem merek bevenni de érzem hogy megint kezd fájni.

kis darabka letört és ilyen lyuk lett az egyiknél.

és orvoshoz nem jutottam még el de jövőhéten háhta már lesz.

2021. jún. 12. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!