Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Kb 5 napja kezdődött.

Előzmény h az elmúlt 2 hétben sokat voltam ideges plusz hipochonder vagyok stb .

Viszont 5 napja hanyingerem van állandoan (ha rágondolok plusz rá koncentrálok még rosszabb)

A torkomnál maró érzést érzek ,étvágyam nincs a nyelvem 2 oldalt piros ,fáj,és leginkább torkomnal ez az állandó maró plusz olyan erze smkndha valami ott "folyna:

Dokinál voltam irt fel 1 gyogyszert plusz beutalt gasztro enterologiara kaptam is időpontot 3 hét múlva mehetek ...5 nap alatt 2 kilót fogytam .1


2021. júl. 26. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy ezt beképzeled. Ebben a nagy forróságban akár torok, mandulagyulladásod lehet. 2-3 liter folyadék fontos, de nem cukros. Az ijedtség hozzájárulhat a hányingerhez. Mindenképp jó, hogy a gasztrón kivizsgálnak. El tudnád képzelni az életed, hogy sohasem leszel beteg?
2021. júl. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet refluxos vagy, de majd a vizsgálatnál kiderül.
2021. júl. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Koszi a válaszokat.

Az egesz uvy kezdődött h egyik ismerősöm belém meselte hogy biztos terhes lettem (párommal babát szeretnénk) először gyakori pisilesem volt es halottam ez terhes tunet qztan valahogy a semmiből jott q hanyinger ...ha ragondoltam még jobban .Viszont ez a maró érzés tprkomnal kb 4 napja van .😔

2021. júl. 26. 12:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is gyomorsav lesz a probléma.
2021. júl. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszi és azt lehet gyógyítani?
2021. júl. 26. 18:55
 6/6 A kérdező kommentje:
Holnap megyek gasztroenterologuhoz..
2021. júl. 26. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!