Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitol tor ram nehezebb legzes?

Mitol tor ram nehezebb legzes?

Figyelt kérdés
Par percig tart, van hogy naponta tobbszor elojon. Kardiologian minden rendben volt, laboreredmenyek is jok, tudoszuron voltam, az lehet nem az igazi de gondolom ha akkor latnak valamit szolnak. 21 vagyok

2021. júl. 26. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Hozom a kristálygömböm...
2021. júl. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pánikbetegség, pajzsmirigy probléma is okozhat ilyesmit, de azt mondtad, a leletek rendben voltak? Pajzsmirigy hormonokat is néztek?
2021. júl. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hat nem vagom, laboron szerintem kibukott volna, vagy ha nem ott, voltam ful orr gegen es ott is mindent rendben lattak. Igazabol en is erre gondoltam, csak azert furcsa mert van hogy napokig minden okes, aztan par napig meg ismet tiszta szar erzes
2021. júl. 26. 20:04
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
Nekem is ugyanez van, mostanában már naponta. Először stressztől jüt elő, mostmár csak attól, hogy magától attól félek, hogy nem kapok levegőt, és rögtön hirtelen úgy érzem ettől, hogy nem tudom rendesen beszívni a levegőt. Plusz most erre a meleg is rátesz egy lapáttal, illetve evés után is rosszabbodik.
2021. júl. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na fullra ugyan ez nekem is, ugyerzem ha pluszba bekajalok az is radob, sokszor meg a fejem is ugyerzem majd szet durran. Te beszeltel valakivel errol? Esetleg aki mar igy jart? Vagy szakemberrel? Esetleg tanacs? Amugy nekem is van hogy naponta tobbszor, van hogy napokig egyaltalan nem, de mar kb mindent eszreveszek magamon i kicsit is furcsa. Mint valami hipohonder
2021. júl. 26. 20:46
 6/6 anonim válasza:
Azt hittem ezzel csak én vagyok igy. 😀Pl nézem a tv t és egyszer csak olyan mintha valami ossze nyomná a tüdőmet és akkor, veszek egy nagyobb levegőt. De egymás után többször is. Utána semmi. Van hogy, napokig semmi utána, megint. Meg mielőtt megjönne a havim na akkor is ez van. Hogy, mitől fogalmam nincs. De akkor, megnyugodtam hogy, más is van igy.
2021. júl. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!