Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Övsömör milyen gyakran jöhet ki?

Övsömör milyen gyakran jöhet ki?

Figyelt kérdés

Volt akinek viszonylag gyakran előfordult? Én tavaly novemberbe estem át rajta.És úgy olvastam hogy a vírus továbbra is a szervezetben van,de aki egyszer átesik kis eséllyel jön ki rajta újból.

Az előző éjszakán éreztem pontosan hasonló tüneteket,mint tavaly mielőtt kijött rajtam.A fejem jobb oldali része iszonyatosan fájt,idegszerűen,fül,szem,fej.Ez novemberbe is pont így volt,3 hétig(amennyi a lappangási idő),és utána a derekam kezdett el iszonyatosan fájni,és kijöttek az övsömör jellegzetes kiütései is.Most kísértetiesen hasonlót tapasztaltam a tegnapi fájdalommal.Van okom félni hogy újból kínlódhatok majd hetekig?



2021. júl. 27. 17:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Többször is jelentkezhez övsömör, édesanyámnak talán 2-3-szor volt már.
2021. júl. 31. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!