Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez vese probléma lehet, vagy...

Ez vese probléma lehet, vagy sima derék fájás?

Figyelt kérdés
Ha lehajolok, illetve ha hátra felé, fel emelem a lábam, még jobban fáj a derekam. Na most azt nem tudom eldönteni hogy ez a hajolásnál meg egyéb mozdulatoknál lévő erősebb fájdalom vese problémáknál elő fordul? Alapból van egy kis állandó fájdalom, de mint írtam hajolásnál meg egyebeknél jobban fáj. Ez derék vagy vese probléma szerintetek?
2021. aug. 1. 12:52
1 2
 1/11 anonim válasza:
a vese akkor is fáj, ha nem hajolsz. (tapasztalat, 2 vesekő után..)
2021. aug. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát nálam van egy enyhébb állandó fájdalom, de ha lehajolok akkor nagyon fáj még jobban. Ezért nem tudom eldönteni hogy most mivan.
2021. aug. 1. 12:59
 3/11 A kérdező kommentje:
Vagyis nem is állandó, mert egy pár napja már elmúlt, de most megint "visszajött". És a vesekőnek milyen tünetei vannak még?
2021. aug. 1. 13:04
 4/11 anonim válasza:
100%
néha belenyilal, vagy ha már nagyobb a kő, akkor begörcsöl. plussz irritálja a vesét, ezért többet kell wcznem.
2021. aug. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Ez lehet hülye kérdés lesz, de vese problémák azok tudnak halálosak is lenni?
2021. aug. 1. 18:41
 6/11 anonim ***** válasza:
Az utolsó kérdésedre azt válaszolnám, hogy a veseproblémák elég jól gyógyíthatók, kezelhetők, ne aggódj! Menj el urulógushoz, egy egyszerű vizeletvizsgálat és ultrahang után többet fogsz tudni. Ennyiből, amit leírtál, senki nem fog tudni diagnosztizálni, még egy orvos sem.
2021. aug. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
hat nem tudom halálos-e, de ha a kő elzárja a húgyvezetéket, vagy, ha még a vesében van és a vese kijáratát, az eléggé kellemetlen tud lenni.
2021. aug. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez elég tipikusan gerinc. Az fáj hajolásra, lábemelésre, meg úgy egyébként is, főleg ha sokat ülsz vagy állsz. Menj el gyógytornászhoz, reumatológushoz.
2021. aug. 2. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A vese nem fáj. A vesének, csak sugárzó fájdalma van pl. a derék irányába.

Bármi egyéb tünet? Ödéma a lábakon vagy reggel ébredéskor az arcon? Bőrviszketés?

2021. aug. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9es vagyok.


Veseelégtelenségem van. Sokat tudok a témáról.

2021. aug. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!