Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet ez Crohn betegség?

Lehet ez Crohn betegség?

Figyelt kérdés

Szóval erős hasfájásom van már évek óta és random puffadás, hasmenés stb. Kb két hónapja ez felerősödött, véres lett a szekletem, nyálkás és sokat faj lent a hasam jobb oldalt.


Elmentünk dokihoz aki vastagbél tükrözésre küldött, de előtte különleges vervetelekre, hogy hátha el lehet kerülni a tükrözést.


Most várjuk az eredményt, de egy ideje el is múlt a problemám, viszont előjött megint.


Random hasi görcsök jönnek rám, hasmenések random pedig semmi olyant nem eszem ami ártalmas. Eszek mint állat aztán fogytam négy kilót (sokszor van ilyen, de most lassan jön vissza pedig sokat eszem) és borzasztó hasfájásom van azt meg kell jegyezzem+ étvágytalanság is gyötör néha.


Szerintetek lehet Crohn?



2021. aug. 4. 20:57
 1/4 A kérdező kommentje:
Most is nagyon gyötör a hasfájás, nagyon rosszul vagyok
2021. aug. 4. 21:32
 2/4 anonim ***** válasza:
Meg kellene csintatni a tükrözést ezt így nem lehet megmondani. A véres széklet a hasmenés a hasfájas sok mas ks leheg nem csak ez. Fesleges lenne tippekbe bocsájtkozni meg kell csinaltatni a tükrözést es egybol kiderul.
2021. aug. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Vakbél?

Amúgy Chron és IBS témában teljesen fogalmatlan az orvostudomány, tömegeknszenvednek rejtélyes bélgyulladástól, közük nincs hozzá, mi okozhatja.

2021. aug. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
lehet, nekem is hasonlóképpen kezdődött
2021. okt. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!