Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aranyereny tályog???? Telje...

Aranyereny tályog???? Teljesen összetörtem! Kijött az aranyeremen egy ici pici tályog . A tobbi lent...

Figyelt kérdés

Amikor tisztalkodtam akkor felsertettem a türölközövel majd vérzett picit. Gyorsan kentem ra Hemoridot mert csak az volt nalam sajnos. Valószínü nem tett jót. Azóta ott van az aranyeren egy picike kis genny. Mutattam orvosnak. Azt mondta hogy az sajnos valóban egy tályos de az még semmi, kenegessem betadin oldattal de csínyán ne hogy kimarja és tartsan tisztan mert az kifog fakadni. majd ha kifakad utána szintén kenjem betadin oldattal és szinten ügyeljek a higieniara.

Ellenben ha elkezd duzzadni és vörösödni az aranyer akk sebeszet, fel kell nyitni. Annyira félek, mar órak ota sirok. És xanaxozom magam. Kiborultam, pánikolok. Sose volt ilyenem. Olvastam a temaval kapcs nehany hozzaszolast és hath nem epp kecsegetöek. Annyira félek hogy teljesen összetörtem. Szerintetek minden rendben lesz? Mert már olyat olvastam h utana pedig sipolyom lesz. Vagy hogy honapokig meg kerserit. Lelkileg kezdem feladni. Itt jo, mert tudom hogy rátok lehet számitani.



2021. aug. 4. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
Menj el orvoshoz.
2021. aug. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 grafno ***** válasza:
0%
Minden rendben lesz. 1x felvagjak a picsadst utána 3honapig fogod visszatartani a kullantast, szellentest. Nice.
2021. aug. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2021. szept. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Begyógyult magától.
2021. szept. 3. 01:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!