Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyi az eselyem igy elkapni...

Mennyi az eselyem igy elkapni a covidot?

Figyelt kérdés

Szoval ha feleségemnek a homerojet hasznaltunk amit alt szajba kell rakni,

O covidos volt Es julius 6 an Meg gyogyult

Utana is hasznaltal rendszeresen.

Most Meg mertuk hogy van e lazam Es kesobb jutott eszembe hogy hasznalta azt a merot..

Gyorsan gargalizaltam utana iodinos oblogetovel.

Mennyi az eselyem hogy pl a virus 25-30 napig a homeron rajta marad?

+ hogy elkaphatom e?

Feleségem azt mondta nem mivel utana is rendszeresen hasznalta Es oblogettem is ami elpusztitja a virust..


Szerintetek?

+ info bevok oltva sinopharmal mind ketto adaggal



2021. aug. 5. 05:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Lefertőtlenítettétek azt a hőmérőt? Szerintem eleve gusztustalanok az ilyen eszközök. Miért nem lehet egyszerűen olyat venni, amit csak a hónod alá teszel?


Reméljük, hogy nem lesz baj.

2021. aug. 5. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 molnarmarcell21 ***** válasza:
83%

De ha ő a feleséged, akkor gondolom egy fedél alatt voltatok akkor is, amikor fertőzött volt.

De ha nem is, kizárt, hogy valaki ne kapja el. Valószínűleg már mindenki elkapta egyszer legalább.

2021. aug. 5. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Mind meghalunk.......
2021. aug. 5. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Nem értem akárhogy olvasom, mert ha ilyet használsz, akkor alap, hogy utána vagy max. újra használat előtt lefertőtleníted. Ha a lázmérőt, használom, én mindig hónaljban ,de utána más is akarja, akkor lefertőtlenítem használat előtt.
2021. aug. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez már így alakult, de ettől nem kaphatod el, mert tárgyakon 1-2 napon belül elpusztulnak. Amúgy én nem értem. Nem szoktál a feleségeddel csókolózni, vagy ilyesmi? Tök fura, hogy egy háztartáson belül pont egy 1 hónappal ezelőtt használt eszközön aggódtok. Kb.bármitől elkaphattad volna.
2021. aug. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha egy háztartásban élsz a feleségeddel (gondolom én), akkor ha valahol meg is tapadt a vírus, tuti nem csak a lázmérőn tette azt meg. Ha már Július 6-án ténylegesen meggyógyult, akkor kétlem, hogy még lenne rajta életképes vírus.

Egyébként nem is értem, hogy miért kell szájban mérni? Hónaljban sokkal higiénikusabb, nem tocsog feleslegesen az ember fertőzött nyálában. Persze mindentől függetlenül a betegség végén/ lázmérő máson történő alkalmazása előtti fertőtlenítés a legbiztosabb.

2021. aug. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Írtam értelmes vàlaszt. Kitörölték.

Annyit kérdezek:a nagy oltàsi mizéria utàn tudid kiket vitték a mentősök? Nem szabad mondani...

2021. aug. 14. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Mennyi az eselyem hogy pl a virus 25-30 napig a homeron rajta marad?"


Zéró, nem jellemző a felületi terjedés

2021. aug. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi négyen élünk egy hàztartàsban. Jellemzően én jàrtam emberek közé. Ketten lettünk betegek. Itthon kiàlltuk. A màsik 2 emberke nem mutatott pozitivitàst.
2021. aug. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!