Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Így mennyi esélyem van elkapni...

Így mennyi esélyem van elkapni vírusokat?

Figyelt kérdés
Egy hete kezdtem egy munkahelyen, nem vagyunk sokan. Egy helységben ahol én vagyok ott 4-5 en vagyunk. Fent vannak kb max 6an. Mivel én emetofobiás vagyok, állandóan rettegek,hogy elkapok ott valamit. Egyenlőre senki sem beteg. Egyébként élelmiszerrel kell dolgozni,kis családi vállalkozás. Mekkora esély van arra hogy ilyen helyen elkapjak hanyos vírusokat? Nyílván könnyebb lenne egy gyárban össze szedni ilyeneket nem?
2019. máj. 22. 20:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Mindenhol össze lehet szedni vírust. Nem tudsz hova menekülni. Mentálisan kellene rendetenned magadat. Az állandó félelem teljesen be fog téged szűkíteni. Már most is van benned vírus, az immunrendszered szépen leküzdi, dolgozik ellene, de ha állandóan rágörcsölsz, akkor tönkremegy az immunrendszered és tuti elkapsz bármit. Engedd már el a félelmedet. Olvasd el Dr. David Hawkins: Elengedés c. zseniális könyvét.
2019. máj. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!