Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Osztrák Covid statisztika?

Osztrák Covid statisztika?

Figyelt kérdés

Tudna nekem valaki linkelni Ausztriára vonatkozó statisztikát, amiben szerepel, hogy hányan kerültek Covid miatt lélegeztetőgépre, és hogy hányan gyógyultak fel ezután? Sajnos németül nem tudok, így nem igazán találtam ilyet.

Az egyik ismerősöm (állatorvos) mondta, hogy kint él a lánya, aki lélegeztetőgépre került ott. Állítólag ott teljesen más a helyzet, ott több mint a 70%-uk felépül onnan is, nem úgy mint az itthoni 5%. Azt mondta, hogy ez amiatt van, hogy itthon hagyják kiszáradni az embereket, van olyan, ahol naponta csak fél liter folyadékot kapnak, és emiatt nem élik túl. Csak nem tudom, hogy ez igaz-e.



2021. aug. 6. 20:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!