Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez normális vagy lehet baj?Nag...

Ez normális vagy lehet baj?Nagyon félek!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kb 2-3 hete nyálmirigy gyulladásom van,a nyakamon valamint az állkapcsom alatt kitapintottam megnagyobodott nyirokcsomókat.Az állkapocs alatti nyirokcsomó visszahúzódott viszont a nyakamon (mindkét oldalt) nem.Lázam nincs,fejem ritkán fáj enyhén,egyedül a mandulám fáj.Normális ez vagy lehet limfóma?Orvos aztmondta ilyenkor megszokott nagyobbodni a nyirokcsomó de én nagyon félek!(A nyirokcsomók nem fájnak)

2021. aug. 6. 22:31
 1/9 A kérdező kommentje:
!(16F)!
2021. aug. 6. 22:32
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ilyen gyulladás esetén ez előfordulhat. A nyirokcsomók egyébként is sok mindentől megduzzadhatnak, egészen egyszerű fertőzésektől is. Azért ha szükségesnek tartod, nézesd meg valami orvossal. Egyébként nem hiszem, hogy idegeskedned kellene,az úgysem segít. Nyugodj meg.
2021. aug. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod!
2021. aug. 6. 23:44
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem szokott fájni, időnként, sőt a fiam 16 neki is fájt egyszer, ha ugyanarról beszélünk két oldalt közvetlen az áll alatt, inkább érzékeny mint fáj, egy két napig. Ritkán persze.
2021. aug. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Állkapocs alatt két oldalt, az nyálmirigy egyébként, az szokott érzékeny lenni, szóval, az nem vészes..
2021. aug. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem vészes. Nekem is gyakran előfordul.
2021. aug. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Neked is megszoktak nagyobbodni a nyirokcsomoid?
2021. aug. 9. 23:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2021. aug. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha a mandulád fáj, akkor lehet van egy kis vírus a testedben és ilyenkor természetes dolog az, hogy a nyirokcsomód megnagyobbodik. Anno nekem is fájt a mandulám, meg kicsit folyt az orrom és parotis miatt kellett menni nyaki UH-ra, ahol észrevették a megnagyobbodott nyirokcsomókat, de az csak a megfázás miatt volt. A nyirokcsomók termelik a fehérvérsejteket, amik a fertőzés ellen veszik fel a küzdelmet. Ha 1-2 hét múlva is tapasztalod, nem fog elküldeni senki a kórházból... Egy szóval, nem kell aggódnod miatta.
2021. aug. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!