Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Normális, hogy egy ilyen...

Normális, hogy egy ilyen dologtól félek?

Figyelt kérdés

Sajnos túl nagyra nyitottam ki az ablakot, és beakadt a kisfogóba, ami arra szolgál, hogy megakadályozza az ablak falhoz csapódását vihar idején. Mivel indirekt akadt be, és nem tudtam, hol az elakadási hiba, elkezdtem rángatni, húzni, hátha megmozdul, végül kiderült, hogy mi a probléma. Sajnos észrevettem, hogy konkrétan lekarcoltam még a fémötvözetet is a sok rángatással, amikor pedig kutattam a hibát, közel hajoltam, és belélegezhettem a keletkező nehézfém port.

Az a baj, hogy pár ember szerint túlreagálom, és hogy nem lesz semmi bajom. Én már nem tudom eldönteni, mi az igazság, valójában hipochonder vagyok-e, vagy indokoltan aggódom. Különben azt olvastam hiteles forrásokból, hogy a nehézfém inhalálása nagyon súlyos következményekkel járhat, függhet a kitettség idejétől, és a por mennyiségétől is.

Ha valóban túlreagálom, mit tud velem egy pszichológus kezdeni? Szerintetek is túlreagálom?


2018. jan. 7. 21:40
 1/4 A kérdező kommentje:
*a kb 5 centis kisfogó fémrészét karcoltam le, látni a mélyedést
2018. jan. 7. 21:41
 2/4 anonim ***** válasza:

egy akármilyen műhelyben ennek a sokszorosát lélegzik be nap mint nap.

Sajnos én is hajlamos vagyok túlreagálni az ilyen dolgokat, csak rá kellett jönnöm, hogy az élet ilyen, és nem tudunk mindent kontrollálni. Ez van.

2018. jan. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És lehet bajom?
2018. jan. 8. 00:51
 4/4 anonim ***** válasza:
akkor egy sima edénymosogatástól is lenne bajod.
2018. jan. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!