Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A lipómából (zsírdaganat) jön...

A lipómából (zsírdaganat) jön ki genny ha megnyomom? Úgy mint a pattanásból.

Figyelt kérdés
Egy pattanás szerű dolog jött ki a jobb alsó oldalamra, megnyomtam és jött is ki belőle genny mint a rendes pattanásnál. A zsírdaganatnál (lipóma) is jön ki genny,nyomásra vagy abból nem nön semmi?
2021. aug. 9. 12:18
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Olyan sárgás trutyi jön ki belőle.Nézd meg TLC-n a Dr.Pimple Poppert abban sok ilyen lipómásnak kinyomja persze steril körülmények között
2021. aug. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A lipóma nem annyira hasonlít pattanásra. Sima a felszíne, nem piros, nem látszik át a fehér gennyes közepe. Csak egy göb a bőr alatt. Nem lehet, hogy furunkulusod volt? Azt egy baktérium okozza, és nem árt a rá való antibiotikumos kenőccsel kezelni.
2021. aug. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hát én nem tudom...nagy "okosan" agyon nyomkodtam és eléggé be vörösödött, előtte is piros volt.

Képek: [link]

2021. aug. 9. 12:55
 4/10 A kérdező kommentje:
2021. aug. 9. 12:56
 5/10 A kérdező kommentje:
Az utolsó kép nyomkodás előtt volt, jött is ki belőle genny, tudjátok mint a pattanásból. Azóta viszont még jobban bevörösödött.
2021. aug. 9. 12:57
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem zsírdaganat.
2021. aug. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lipóma, de furunkulusra sem hasonlít.
2021. aug. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A TLC-s műsor nagyon kemény,1 részt bírtam még régen belőle:DD De ez meg sem közelíti azokat,úgyhogy szerintem amiatt,hogy zsírdaganat lenne tényleg nem kell aggodnod!😌 Amúgy csípésnek látszik inkább,de így,hogy jött belőle genny nem biztos,hogy az,de aztán az is lehet,hogy pattanás,csak nem jól nyomtad ki és most emiatt bolondult be.
2021. aug. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem lehet hogy olyan "kelés" szerű dolog?
2021. aug. 9. 13:55
 10/10 anonim ***** válasza:
A kelés nagyon fájdalmas, azt ki sem tudnád nyomni.
2021. aug. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!