Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Elfertőződött aranyér?????

Elfertőződött aranyér?????

Figyelt kérdés

Két hete kijött az aranyerem. Fájt, váladékozott, vérzett. A higieniára nagyon figyelek. Napi 5x-6x fürdök mióta ez van. Plusz székelés után is! Egész nap szellőzik mert most itthon vagyok és így tudok ruha nélkül lenni. Folyton kenegettem Reparonnal vagy Hemoriddal. Tudom az sem tesz jót.

Mostanra már alig látszik. Viszont pár napja fedeztem fel hogy sárgás-fehéres valami van rajta. Én gennyre gondoltam. Nem érzem gyulladtnak, nem lüktet, nem fáj. Inkább ha úgy mozdulok akkor szúró érzés van. Orvoshoz a héten nem tudok elmenni. Valakinek volt már ilyen? Remélem nem fertőződött el! Annyira figyeltem rá!!! Most Betadin-nal szoktam kezelgetni.



2021. aug. 4. 11:47
 1/2 Fetyka72 válasza:
Keress fel egy proktológus dokit! Ne várj vele!
2021. aug. 18. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már helyre jöttem. A férjemmel svájcban lakunk. Otthon nem igazán tudtam meg gyógyitani csak rémísztgetni. Inkább itt elmenntem orvoshoz. Felirt egy krémet és azóta semmi bajom. Már nem is látszik semmi. Míg otthon majd' 20 ezer ft-ba kerültek a kence-ficék és a sok járkálásról ne is beszéljünk. Magyarorszagon a magan orvos egyből azt mondta hogy tályog. Mikor kint kérdeztük azt mondták köze nincs hozzá! Nyilván drága svájcban az ellátás de megéri. Szóval ha bárkinek hasonló problémája van és magyarországon van, és ha teheti, inkább áldozzon rá és válasszon profit! Nekem mikor otthon voltunk már nem volt rá időm!
2021. aug. 19. 01:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!