Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ájulásérzet, szédülés lehet...

Ájulásérzet, szédülés lehet ha nagyon félek attól hogy daganatos beteg vagyok?

Figyelt kérdés
Minden apró dologba azt látom bele hogy biztos komoly bajom van. Lehetseges hogy olyan szinten ra parazok hogy az előidézi a szedulesemet?
2021. aug. 11. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy jó pszichológust!
2021. aug. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet. De nálad ez nem lehet, ez biztos.


A szédülés egy ijesztő tünet, viszont sokan az igazi (forgó jellegű) szédülést keverik azzal a szédüléssel, ami úgymond a fejükben van.


Szorongtam én is és nekem is volt szédülés. Persze voltam neurológusnál, és amikor megkérdezte milyen jellegű a szédülésem, válaszolni se tudtam rá. Azért mert ez nem igazi, klasszikus szédülés, ez csak amolyan fejben létező szédülés, angolul "dizzy head".


Amikor influenzás voltam, na akkor tényleg szédültem és forgott velem a világ. De amikor szorongtam, akkor csak amolyan ködösséget éreztem, amit szédülésnek tituláltam, de ez nem szédülés.

2021. aug. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, előidézheti. Ugyanezzel küzdök, hipochonder is vagyok, pánikrohamokkal…én is megyek hamarosan pszichiáterhez emiatt.
2021. aug. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hipochonder vagyok én is. Amúgy nem tudnám körbeírni hogy milyen szédelgés ez, de akár napokig tartó. Nem forgó, az tuti! Mivel kezelik ezt?
2021. aug. 11. 22:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Pszichoterápiával
2021. aug. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!