Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Napra érzékeny vagy egy fél...

Napra érzékeny vagy egy fél óra után furcsán érzem magam és szédülők?

Figyelt kérdés
Szóval elsőnek ezt márciusba vettem észre hogy elsőnek sütőt a nap! Úgy hogy jó idő van egy fél óra napozás után úgy érzem mintha el akarnék ájulni! Tavaly még nem volt semmi ilyesmi gondom! Mi lehet a bajom van tegnap is rám tört napozás után meg ma is! Ma haverromal sétáltunk 20-30 percet 2 órakor és rám tört megint mintha el hagyna az erőm és ájulás szélére érek. Ha most nem bírom a napot mi lesz nyáron?

2015. ápr. 11. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Szemeszetre nézzél be. Első körben. Fényérzékenységet okozhat egy rossz vagy be sem vizsgált dioptria. Mint nekem. Napszemüveg nem megoldás. Amennyiben és feltetelezem, nem tavaszi fáradtságra gyanakszol, és rendesen ettél. Aztán (vagy előtte) háziorvos. Én először a szemeszetre mennék. Monitort hogy bírod, nem zavar?
2015. ápr. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
LCD monitorom van nem zavar! Ha nincs meleg bírom de mikor dél fele kisüt és fél órát kint vagyok néha elégé beszédülök!
2015. ápr. 12. 09:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Alacsony vérnyomás? Nem tudom, hány éves vagy, a korral is változik a vérnyomás, vagy egy fronttól is. (Fiatalon talán azt azért nem :-) ). Ha leguggolsz, lehajolsz, és hirtelen felállsz, szédülsz? Na az a vérnyomás. Ekkor egy rövid ideig rendszeres vérnyomásmérés, csak hogy számszerűen kiderítsd. Háziorvosnál egy egyszerű, általános vérvétel, hogy nem vagy-e vérszegény, vashiányos. Vashiány az előjöhet csak úgy soron kívül is. Ezt a hármat tudom, ami ilyen átlagos, illetve a szemészet az nem az, de először az jutott eszembe. Ja, és dohányzol? Régen volt, hogy megszédültem a cigitől, igaz, nem függött össze a meleggel és a Nappal. Ha összefügg, akkor kevés a vérben az oxigén, rossz oxigénfelvevő kapacitás, de egyelőre nem kell ilyen messzire menni.
2015. ápr. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Dehogy ! Nem dohányzom! Igen ha sokáig gugolok kicsit beszédülök! Akkor a vérnyomásom lehet a gond? Holnap lehet megyek futni az jót tenne nem? :)
2015. ápr. 12. 23:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Persze, friss levegő jót tesz. Végül is az is lehet, hogy tavaszi fáradtság-jellegu, csak mivel az ájulást emlegetted, azért gondoltam ilyenekre. De ha erre raismertel, akkor, igen, lehet vernyomas, és a hirtelen tavasz, levegő, felmelegedés is okozhatja úgy például, hogy almosit kicsit, olyankor vernyomas leesik, most én is jártam így.
2015. ápr. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nálam is ez van elég sürün. magas pulzus van nálam meg szédülés. de nem tudom miért.kérj pár vizsgálatot.
2015. ápr. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az alacsony vérnyomás, vagy a leeső vérnyomás magas pulzussal jár. A szív többet dolgozik, hogy azért legyen vér mindenhol. Óvatos kérdés, ti nem kávéztok? Vagy teáztok? Persze, hogy szédültök. Én is szédülnék. Vagy még ez korai (korban)? Ha korai, ne igyátok.
2015. ápr. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kösz mindenkinek a válaszokat!

Hát ott tartok hogy már lassan 2 hete van ez velem! Nagyon fáradékony vagyok! Hétvégén voltam maszekolni alig bírtam ki azt a 1 napot! Kimerülök nagyon! Elvesztettem az erőmet mindentől kifáradok! Aztán kicsit szédülök is meg meg levertség is jellemző ! Még ezt a hetet kivárom aztán jövőhéten bemegyek orvoshoz! Kicsit mintha lázam is volna! Kicsi rosszul élet is jellemzi néha!

2015. ápr. 21. 17:00
 9/9 A kérdező kommentje:

Kicsi rosszul lét jellemzi! Javitom a fentit !

Ööö esetleg lehet köze a depresszióhoz és évek óta tartó szorongáshoz! Lehetséges hogy annak a mellékhatása ez?

2015. ápr. 21. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!