Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek se reflux? Mindenk...

Szerintetek se reflux? Mindenki azt mondja még a doki se mondta azt hogy az de én nagyon félek. Sok gyógyszerek mellékhatása?

Figyelt kérdés
24db doritricin xd, 1db erős férgesség elleni tabletta (decaris) , lordestin ugye allergia gyógyszer, par darab meducan vagy mi ilyen torokgyogyszer az is, corsodly szájoblegeto meg ja meg parszor pantoprazol foloslegesen szval szerinted?? Tüneteim: szájszárazság, enyhe büfögések, néha hányinger de kólától elmúlik, és néha has fájdalom, múltkor pedig lapocka fájdalom volt de elmúlt. Mivek ritkán iszok szénsavast lehet azért szúrt a mellkasomnál utána?
2021. aug. 20. 08:37
 1/8 A kérdező kommentje:
Volt mikor valami darabkát éreztem a torkomban de azt mondta a doki hogy az előfordulhat. Egyszer pedig kisebesedett a sok köhögés és tüsszentéstől
2021. aug. 20. 08:38
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja meg levaken stresszoldót is szedtem.
2021. aug. 20. 08:42
 3/8 anonim ***** válasza:

Reflux az, amikor a savas gyomortartalom feljön torkodig, de nem hányás.

"Tüneteim: szájszárazság, enyhe büfögések, néha hányinger de kólától elmúlik, és néha has fájdalom, múltkor pedig lapocka fájdalom volt de elmúlt."

Ez nem az.

Más:

gondolod, van itt valaki, aki a dokinál, aki személyesen megvizsgált, jobb diagnózist tud felállítani?

2021. aug. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én inkább arra gondolok, ami a dokit kicsit se érdekli, hogy a gyógyszereidnek van egy mellékhatások útmutatatója. Nézd át, valószínű ezek okozzák, sőt még egymással is kölcsön hatásba léphetnek. Ez az orvosokat egyáltalán nem érdekli.

A jó hír az emberiség számára az, hogy nemsokára megszűnik az összes szenvedés! Nem lesz betegség, öregedés sem halál!

2021. aug. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
"A jó hír az emberiség számára az, hogy nemsokára megszűnik az összes szenvedés! Nem lesz betegség, öregedés sem halál!"
2021. aug. 20. 10:51
 6/8 A kérdező kommentje:
?xd
2021. aug. 20. 10:57
 7/8 A kérdező kommentje:
Most irtam egy kis zero cocát de mar megint elkezdtem ezt a hipochondriat hogy jaaj refluxom lesz meg ilyenek mert kicsit szar erzes volt a gyomromban szerintetek ez normális? Mindenki mondja hogy hadjam mar abba xd
2021. aug. 20. 13:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Pánikbeteg vagy
2021. aug. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!