Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Volt e már valakinek lipoma...

Klinusz kérdése:

Volt e már valakinek lipoma mütéte és mennyi idő kell a gyógyuláshoz???

Figyelt kérdés
Elég nagy a vállamon van ojan ököl nagyságu
2021. aug. 21. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem annak indult, műtét közben kiderült nem lipóma de ugyan az a kategória. Egyébként két hét volt kb.. . 1 hét után varrat szedés, után 1 hétig még kímélni kellett nehogy szét nyíljon a seb,de én ugyan úgy csináltam mindent csak nem emeletem nagyon nehéz dolgot.
2021. aug. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt. Az 4-es ágyéki csigolya mellett. Fájt, mert nyomott egy idegszálat. Bab- szem nagyságú volt. Akkor még altatásban csinálták. Ha simán gyógyul (nincs keloid, vagy hipertrófiás hegesedés), akkor is kell néhány hét gyógyulás.


Dr. Pimple Popper szenzációs lipómákat távolít el CSAK érzéstelenítéssel. Igaz, Ő nem Mo-on prakzizál.

2021. aug. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
nekem a hátamba volt a medencecsontom bal felső részén, 1 hétig nehezen álltam fel de utána már nem is fájt, semmiség az egész
2021. aug. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 2018 őszén érzéstelenítésbe csinálták ambulánsan.
2021. aug. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2021. aug. 22. 05:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!