Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez vérszegénység lenne?

Ez vérszegénység lenne?

Figyelt kérdés

Mielőtt belefognék a részletekbe, leszögezném hogy már van időpontom egy teljes laborvizsgálatra, szóval nem távdiagnosztizálni akarom magam, csupán kíváncsi vagyok mások véleményére, akik ismerik ezt az állapotot közelebbről, hogy mit gondolnak erről.


Hónapok óta levertnek, fáradtnak, álmosnak érzem magam, hiába alszom átlagosan 6-7 órákat, illetve a koncentrációs képességem is romlott, valamint igen gyakran szédülök is, és a fejem is gyakrabban szokott fájni. Vannak napok, amikor kicsit jobban érzem magam, de ez a fáradtság általánossá vált számomra, mindezek mellett gyengének is érzem magam, így pl. nehezebb fizikai munkát már sokkal nehezebben tudok csinálni, mint pár évvel ezelőtt. Másodrészt általánosan azt érzékelem mintha sokkal jobban és erősebben verne a szívem, akár teljes nyugalmi állapotban is, anélkül hogy bármilyen fizikai mozgást végeztem volna, illetve a pulzusom is ide-oda ugrál, valamint néha azt érzem a mellkasam közepén dobog a szívem. Végtag zsibbadás (lábfej, kéz) is gyakori, illetve a lábfejemnél konkrétan érzem hogy sokkal hidegebb mint pl. a kezem. A látásom is problémás kicsit, mert távolra az utóbbi hónapokban kicsit homályosabban látok, mindezek mellett sápadt is vagyok.



2021. aug. 22. 21:49
 1/2 anonim ***** válasza:
82%

"néha azt érzem a mellkasam közepén dobog a szívem"


Hát addig jó, míg érzed, hogy ver.

2021. aug. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet vérszegénység. Én is fáradt, levert, aluszékony voltam.
2021. aug. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!