Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez utalhat betegségre? (Nagyon...

Ez utalhat betegségre? (Nagyon durva erős migrén)

Figyelt kérdés
Nagyon erős fejfájás gyötört már mentőt kelet hívni. Csináltak CT-t de nem volt semmi rendellenes. De azóta émelygek hányingerem van levagyok gyengülve. Ha valakinek volt hasonló az betudna számolni a saját tapasztalatairól.
2021. aug. 23. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Utalhat. A betegséget úgy hívják, hogy migrén.
2021. aug. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a CT nem mutatott semmit, akkor ez simán csak egy erős migrén
2021. aug. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Nem vagyunk egyformák, de nekem ilyen erős migrénem akkor szokott lenni, ha este édességgel zárom a napot, és túlzásba viszem.
2021. aug. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, nem vagyok nagy édeség evő inkább a sós. Kaptam Flektor néha ha sajog beszedem de nem sok haszna van. Esetleg házi megoldások? Most enyhébb a fájás de amikor korházba vittek akkor a tünetek alapján agyvérzésre gyanakodtak de hála égnek nem.
2021. aug. 23. 19:37
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#4: A Flector mellé vegyél be egy görcsoldót is.

És vezess migrénnaplót. A legjobb lenne, ha mindent felvezetnél, amit eszel, iszol, zenét hallgatsz. De legalább azt, ami nem mindennapos. És beírod, mikor volt migréned. 2-3 eset után valószínűleg meglesz a közös pont, ami kiváltja.

2021. aug. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen volt, annyi hogy én hánytam is órákon át a végén már pár percenként.

Engem is mentő vitt el, kizárták a sztrókot szerencsére, de magas vérnyomást mértek.

Azóta magas pulzus és kiugró vernyomasom van, ami időnként jelentkezik. Előtte sosem volt ilyen gondom és alacsony volt mindig a vernyomasom.

Nálam covidra gyanakodnak így utólag,akkor nem teszteltek mert nem a szokásos laz, köhögés stb tüneteim voltak. Bár azért érdekes hogy a covid egyik jellemző tünete a nagyon erős fejfájás, olyan erős amilyen sose volt még, illetve az emberek negyede emésztési zavarokat tapasztal nem légzőszervit mégsem jutott eszükbe, na mindegy ezt már nem tudom meg.

Ja és a vernyomasom és pulzusom vacakolasa szerintük poszt covid lehet. Bár ez így utólag csak találgatás.

2021. aug. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat
2021. aug. 28. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!