Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aceton szagú a bőröm és a...

Aceton szagú a bőröm és a vizeletemben fehér valamik úszkálnak, nagyon beteg lehetek?

Figyelt kérdés
A leheletem nem acetonos. Nem érzem magam felfázva, pici diszkomfortérzés van. Nincs időm orvoshoz mászkálni és bejelentkezni se tudtam. Vettem már tesztet, ami ketont és glükózt mutat ki vizeletből, de az negatív. A bőrömet levakarom magamról a hátamon, lábamon, csípőmön is, csupa vér a ruhám. De ez lehet, hogy független, mert 10 éve vannak fura viszkető kiütéseim, amire nem kaptam normális diagnózist, aztán elborította a hátamat és lábamat, de pont tavaly ősszel, amikor nem lehetett orvoshoz menni. Most meg már nem is merek, félek, hogy nagy baj van.

2021. aug. 23. 20:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Most meg már nem is merek, félek, hogy nagy baj van."


Valószínűleg van, de mit gondolsz? Ha otthon rettegsz, attól elmúlik? Nem lenne egyszerűbb arra minél előbb megoldást találni egy szakember segítségével?

2021. szept. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia, megkerdezhetem, hogy elmult neked a pisibe uszkalo feher cuccos?

...mert nekem is ez van, voltam urulogusnal, aki megultrahangozott es azt mondta vese, hugyholyag oke, de mondtam neki hogy mar egy eve ez a problemam, ugyhogy kaptam antibiotikumot, de meg semmi valtozas, pedig mar jo par napja szedem... :/ nemtudom milehet ez, aggaszt.

2021. nov. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nekem a háziorvos helyben megnézte a vizeletemet géppel és azt mutatta, hogy fel vagyok fázva. Tényleg volt egy kis diszkomfortézésem, de nem túl erős. Kaptam antibiotikumot és elmúlt, aztán őszintén szólva már nem nézegettem a vizeletemet. Mivel pár napja megint van diszkomfort érzés néha, most ha megnézném, nem biztos, hogy releváns lenne. Sajnos borzaszto kevés időm van magamra, a gyerek annyit beteg, olyankor nem tudok menni sehova, a maradék időben dolgozok és próbálom utolérni magam a munkahelyen. Úgyhogy van egy beutalom laborba vérvétel és vizelet vizsgalatra, de még be se jelentkeztem, plusz bőrgyógyászatra dettó. A fogamat is csináltatni kéne, nekem nincs ennyi szabadidőm.😞 Valamit pedig kell, munkahelyen néztük a vérnyomást, akármikor néztem, 145/99 volt, estefelé felment 160-ra, pedig nekem mindig alacsony volt és vékony vagyok. Sajnos nem bírom a stresszt, ami azzal a munkakorrel jár, amit csinálok 5 éve.
2021. nov. 14. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!