Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Rendkívüli helyzetben hol...

Rendkívüli helyzetben hol lehet beutalót és időpontot szerezni a neurológiára? Fogadják-e a beteget a sürgősségi osztályon?

Figyelt kérdés
53 éves női beteg tegnap este 8 óra óta fekvő helyzetben kellemetlen szédülést érez. Ülő helyzeteben nem tapasztal hasonló tüneteket. Cukorszint és vérnyomás értékek elfogadható szinten vannak...

#szédülés #sürgősségi #rendkívüli_esetek
2021. aug. 24. 04:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ebben mi a sürgősségi probléma? Holnap elmehet a háziorvosához.
2021. aug. 24. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez nem sürgősségi helyzet. Ahogy 1# is írta, az illető keresse fel a háziorvosát.
2021. aug. 24. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Háziorvosnál

Háziorvos eldönti, mennyire sürgős

2021. aug. 24. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De magánorvoshoz soron kívül el lehet menni
2021. aug. 24. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Magánorvoshoz is kell időpont, nem lehet csak úgy odamenni, hogy én most szédülök, most lássanak el.
2021. aug. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gungasam ***** válasza:
Szerintem lehet sürgősnek tekinteni azt ha valaki nem tud aludni a szédülés miatt. Ülve vagy állva elég bajos aludni. Ha meg nem fekszik, nem alszik, nem piheni ki magát, akkor könnyen balesetet okozhat vagy balesetet szenvedhet. Nekem is volt szédüléses rohamokkal járó betegségem és baromira kikészíti az embert, dekoncentrált lesz nagyon hamar.Nem beszélve a mellékhatásokról, mint hányás és hangra, fényre való túlérzékenység.
2023. jún. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!