Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől van ez a durva fejfájás?

Mitől van ez a durva fejfájás?

Figyelt kérdés

Két oldalról nyomó érzés halánték tájon, meg a fejem hátsó részénél ilyen bizsergő érzés. Fájdalomcsillapító nem nagyon használ. Pár hónapja ezzel a pnasszal voltam dokinál, ott aztmondták ingadozik a vérnyomásom picit, amire irtak gyógyszert viszont a vérnyomásom rendben van és ugyanúgy fáj.

20/f



2021. aug. 25. 09:02
 1/5 A kérdező kommentje:
Mintha szétakarna robbanni a fejem. Volt valakinek hasonló tapasztalat?
2021. aug. 25. 09:12
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
migrén? azon sokszor semmi nem segít, csak a csend, a sötét és a pihenés, meg az idő, hogy elmúljon. esetleg egy erősebb fájdalomcsillapító
2021. aug. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Quarelint szedjel ne ilyen algoflexes xarokat. Ha nem mulik, akkor irany a neurologoia, ott elkuldenek koponya ct/mr vizsgalatra.
2021. aug. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koponya MR volt. Semmit rendellenességet nem mutatott, minden oké.

Amit szedek Coverex As 2,5mg

Concor 2,5mg (ezt vagy 4 napja mar nem vettem be (ma igen) mert full fasza a pulzusom nelkule is, de majd beszelek a haziorvossal hogy elhagynam

2021. aug. 25. 09:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Létezik fejfájás ambulancia, ahol konkrétan / speciálisan ezzel foglalkoznak, bár a leírtak alapján én is migrénre tippelnék, és erre a Quarelin tényleg hasznos. Mindenesetre egy speciális kivizsgálás nem ártana.

Ha csak kicsi a vérnyomás ingadozás, az nem indokolhat ilyen fajta fejfájásokat. DE én csak mezei ápolónő vagyok, nem orvos.

2021. aug. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!