Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen problémára utalhat az,...

Girlll3 kérdése:

Milyen problémára utalhat az, ha ok nélkül jelennek meg rajtam kék-zöld foltok?

Figyelt kérdés
Egy ideje a lábam és a karom kék-zöld foltokkal van tele. Kérdés, hogy mitől. Elviekben inzulinrezisztencián és laktóz - és gluténérzékenységen kívül más betegségem nincs, vért adtam, fel is használták, mégis ilyen zúzódásosnak tűnök. Volt, hogy az egész lábszáram tele volt ilyen foltokkal. Inkább hordok nadrágot, mert akkor nem látszik. Csak az sem megoldás. Arra is gondoltam, hogy mivel mélyalvó vagyok, nem ébredek fel semmire, talán beverem magam éjszaka, amikor rosszat álmodok, mondjuk dobálom magam és nem ébredek fel. Tippek? Másnak, akinek volt ilyen gondja, mi okozta?

2021. aug. 27. 13:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ha a vérképed rendben, C, vagy D-vitamin hiàny, esetleg nyomelemek hiànya lehet, amik azért könnyen pótolhatóak.


A leukémiàhoz elég durva, 100.000xeres vérképbeli eltérések kellenek. Nyugi, város meg az eredményeket! A fàradékonysàgod inkàbb nyomelemhiànyra utal. De tuti, lesznek itt okosabbak...

2021. aug. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:

Szerintem mindenképp menj el orvoshoz.

Oltás után anyukám lábai is ugyanígy néztek ki. Ő csak háziorvosnál járt, kb 2 hónap múlva múlt el neki teljesen. Azóta rendben van. Van még jó pár ilyen eset fotókkal a Pfizer mellékhatások nevű csoportba. De ahogy írta valaki, lehet leukémia tünete is. A doki megmondja.

2021. aug. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
12-es oltástól nem lehet. Mivel fiatal vagyok, kihagytam a kísérleti oltást. Tehát, ha nem múlik, megnézetem. Leukémiát azért erősen kétlem, mivel véradásnál feltűnt volna, akkor nem használták volna fel a vérem, gondolom én.
2021. aug. 27. 15:56
 14/17 anonim ***** válasza:
13: kérdező: nem használták volna fel, plusz egyből feltűnt volna, és orvoshoz küldtek volna azonnal.
2021. aug. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
oltás is okozhat ilyet, véralvadási zavar, azoknak is ez van, akik alvadásgátlót szednek. vagy vitaminhiány
2021. aug. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Senior Séf ***** válasza:
43%
Az inzulinrezisztencia + laktóz-, és gluténérzékenység eleve autoimmun folyamatra utalhat. Annak pedig létezik ilyen manifesztálódása is.
2021. aug. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mi volt veled kedves?? Nekem is ez van most csupa kek zold piros a labam???
febr. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!