Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen érzés agyvérzést/tüdőem...

Milyen érzés agyvérzést/tüdőembóliat kapni?

Figyelt kérdés
Sokszor olvasni , hogy sajnos gyorsan halálhoz vezet..de közben mi zajlik le a testben? Szenved az illető?
2021. aug. 30. 23:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőmnek tudoemboliaja volt. Fájt a hata, mellkasa és nehezen kapott levegőt.

Neki akkor szerencséje volt nem volt halálos pedig órákig várt azt hitte elmúlik.


Nagyapamnak agyverzese volt, semmit nem érzett csak a tv nézés után nem tudott felallni. A fél oldala nem mozgott. Hivott minket telefonon mi pedig a dokit. A beszédén hallatszott hogy baj van de még volt ereje eljutni az ajtóhoz hogy kinyissa hogy majd be tudjunk menni.

Végig magánál volt és még közel 10 évig élt utána.

2021. aug. 31. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jajj mindkét eset nagyon felelmetesen hangzik de örülök , hogy túlélték. Köszönöm szépen a választ
2021. aug. 31. 01:32
 3/5 A kérdező kommentje:
Nyilván gondolom , hogy nem csodálatos. Csak elkezdett foglalkoztatni milyen lehet meghalni és félek tőle picit. Néha szoktam fulladni és attól rettegek , hogy úgy fogok meghalni , hogy tudatomnal leszek és nem kapok levegot.
2021. aug. 31. 05:56
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

1 vagyok, ez a fulladás inkabb pánik és szorongás jele lehet. Ne gondolj erre, mármint a halalra tudom nem könnyű de próbáld meg.

Persze ha nem múlik emlitsd meg a haziorvosnak, lehet asztma is.

2021. aug. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ritkán volt , de ez inkább gyomorsavval függ össze. Alvás közben érzem hogy feljon a sav és szerintem pont akkor vettem levegőt és úgy ott elzáródott a torkom. Több pillanatig éreztem hogy elvan zárva a levegő útja. Nagyon felelmetes. Azóta , hogy rendben van a gyomorsavam. Nem volt ilyen. Nehéz légzés szokott lenni a pániktol nekem :/ az is rossz.
2021. aug. 31. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!