Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi bajom lehet?

Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Jó tudom ezt lehetetlen így megmondani látatlanban, de hátha volt már valakinek hasonló.


Szóval este elkezdett fájni a szemem, majd pár órával később a fejem is, plusz belázasodtam. A szemem eléggé begyulladt, ha hirtelen néztem valahova, akkor nagyon fàjt, meg az érintéskor is. Aztán olyan éjfél fele elkezdett nagyon hevesen, erőteljesen dobogni a szívem. Majd kiugrott a helyéről, a pulzusom simán volt 170. És ez több órán át

Elkezdtem izzadni, vagy 5-6 liter vizet kiizzadtam, nagyon sok jött. Ekkor már 40 fokos lázam volt. Csak feküdtem az ágyba és kb. Halálfélelmem volt. Aztán kínomba bevettem egy neo citránt, és utána egy picivel jobb lett, levitte a lázamat, de a szívem ugyanúgy kalimpált rohadt erősen. Aztán hajnal 5 fele elaludtam, most meg felébredtem.

Lázas már nem vagyok, csak hőemelkedésem van, és a szemem is csak egy kicsit fáj. A szívem már csak egy kicsit dobog a megszokottnál erőteljesebben.


Mi a fene volt ez?


A szemfájás 2 napja jelentkezett először, aztán elmúlt.


22/F



2021. aug. 31. 09:07
 1/4 anonim ***** válasza:
56%

Ez borzasztó lehetett! El tudom képzelni, akár a Delta vírus is lehetett. Kíváncsi lennék egy orvos véleményére.

Biztosan nem szeretnéd ezt soha többé átélni. És el sem fogod hinni hogy nemsokára megszűnik az összes betegség, nem lesz öregedés sem halál!

2021. aug. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azóta 0-24 órában fáj a fejem, szédelgek, gyenge vagyok. És a szemem se az igazi. Meg a szívem is állandóan kalimpál össze-vissza. A háziorvosom annyit mondott majd elmúlik(kb. le*zart), a sürgősségin a háziorvoshoz irányítottak. Mit kaphattam el? Eddig tök egészséges voltam, aztán egyik pillanatról a másikra minden bajom van.. :(
2021. szept. 3. 13:47
 3/4 Senior Séf ***** válasza:
Mit mondott a doki?
2021. szept. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj egy másik orvoshoz, erre nem lehet annyit mondani hogy majd elmúlik
2021. szept. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!