Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen gyomorprobléma okozhatj...

Milyen gyomorprobléma okozhatja az alábbi dolgokat?

Figyelt kérdés
Ma reggeliztem rántottát , majd utána ilyen gombóc érzés lett a gyomromban… ami nem nagyon akart elmúlni. Majd a meloban ittam egy vizet meg kávét, és utána hányinger jött rám majd elmentem hányni de csak öklendeztem …. Utána meg közben is ilyen nagyon fura rossz közérzet jött rám, mintha belennék drogozva, ilyen furán éreztem magam.

2021. aug. 31. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Savtúltengés?
2021. aug. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerintem nincs, mert nem szokott égni a gyomrom.. meg fel se szokott jönni :/ .
2021. aug. 31. 17:03
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Achalasia, strictura, polyp, tumor. Érdemes lenne felkeresni egy gasztroenterológust.
2021. aug. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Na hat remelem azért tumor nincs
2021. aug. 31. 18:26
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem csak megülte a tojás a gyomrodat. De ha töbször is előfordul, akkor menj majd el dokihoz.
2021. aug. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát már egy jó ideje fennáll, jovoheten megyek :/ valószínű meg tükröznek majd.


Egyfolytában érzem, a szédülést, meg hogy a gyomrom vagy belem nem jó 😞 .

2021. aug. 31. 22:10
 7/8 Senior Séf ***** válasza:
14%
Egyszeri diszfunkcióból hiba lenne bármilyen következtetést levonni. Sőt, azt is megkockáztatom, hogy egyszeri diszfunkció miatt hiba lenne az orvost zargatni. Van elég dolga anélkül is, hogy holmi gyomorrontással abajgasd.
2021. szept. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem egyszeri, hetek hónapok óta ez megy, gasztrós küldött tükrözésre.
2021. szept. 1. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!