Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A szàm 4 napja fájdalmasan...

A szàm 4 napja fájdalmasan száraz egy a mindkét szájzugom vörös. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Nem tudok dokihoz menni, 3 hét múlva tud fogadni, de egyre rosszabb. Annyira feszül, szinte szét akar szakadni. Nagyon száraz az egész szàm bőre, ha beszélek is, feszül. Szeborreás vagyok alapból, de azt kezelem, az arcom minimálisan szokott száraz lenni, viszont a szám aggaszt. Mintha valami brutál ekcéma lenne. Volt már olyan, hogy a szám egyik oldalt piros volt és hámlott, aztán rendbe jött, de ez most nem akar. Mit használjak rá?
2021. szept. 2. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugy tudom, h a szaj sarkainak kirepedezeset vitamin hiany is okozhatja...😬
2021. szept. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szőlőzsír? Patikai a legjobb.

Hiper szuper márkák a futottak még kategóriában játszanak.

2021. szept. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Vettem rá Bioderma ajakápolót, most Eucerin SOS-t használok. Néha enyhít rajta, de aztán ugyanúgy rossz. Nem akar rendbe jönni. De kenem állandóan. Ráadásul fogorvoshoz is mennem kell, nem is tudom, hogy mehetek-e ilyen szájjal 😅 meg szétreped kb. ha eltátom.
2021. szept. 2. 11:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Fiamnak ugyanez van..

Gyerekorvos írt fel kenőcsöt, talán ez használni fog.

Bactroban a neve.


Gyógyszertárban is tudnak adni erre való kevert kenőcsöt, de az nem használt.

2021. szept. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A háziorvos nem hetek múlva tud fogadni. Menj el a háziorvoshoz.
2021. szept. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!