Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet irritális bél szindró...

Ez lehet irritális bél szindróma (IBS)?

Figyelt kérdés

Reggelente hasmenésem van, de mindig csak egyszer, tehát felkelek érzem, hogy kell kijön aztán utána egész nap jól vagyok ez így megy 4-5 napon keresztül aztán magától elmúlik, viszont ezek után van, hogy akár 1 hétig nem kell (nem érzek ingert) székelnem majd székrekedésem lesz, ez is elmúlik magától. Ezek nem folyamatosan vannak, tehát van amikor elmúlik 2-3 hónapig teljesen normális a székletem, aztán újra kezdődik minden.

A másik meg az, hogy baloldalt az alhasam fáj, égő érzést érzek ha megnyomom akkor jobban fáj, viszont nem fáj annyira hogy gyógyszert kelljen bevennem és nem akadályoz semmiben. Lázam sincs és amúgy levert sem vagyok, és ez a hasi fájdalom is kb. 1 hét alatt magától elmúlik majd egy idő után újra előjön.

25/N



#székrekedés #hasmenés #alhasi fájdalom #IBS #irritális bélszindróma
2021. szept. 4. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Ezt csak egy alapos kivizsgálás tudja megmondani. Menj el gasztroenterológushoz. Minden bizonnyal kérni fog, hogy csináltass vérképet, hasi ultrahangot, esetleg vigyél széklet mintát laborba vizsgálatra, illetve gyomor és vastagbéltükrözésre is előjegyez.Hasonló tüneteim voltak nekem is.
2021. szept. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És nálad mi okozta?
2021. szept. 4. 16:48
 3/4 anonim ***** válasza:
59%
Még nem tudni.
2021. szept. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kiderült?
2022. jan. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!