Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Dalacin szedése után 1hónappal...

Dalacin szedése után 1hónappal hasmenés?

Figyelt kérdés

Több mint egy hónapja szedtem Dalacint szedtem mellé probiotikumot is és utána még 2hétig szedtem.

Most néha megy a hasam és attól félek hogy ettől a gyógyszertől van.

Orvoshoz nem szeretnék menni mert valoszinleg kapok megint egy antibiotikumot es nem leszek elorebb.

Most ott tartok hogy soha tobbet nem szedek ilyen szarokat, akarmi bajom lesz.


Akinek hasmenese volt utana, mi segitett neki?

Kezdjem el megint szedni a probiotikumot?

Normafloret szedtem kozben, utana pedig linexet.


Kerem csak olyan valaszoljon aki erti a problemamat es az elso szava nem az orvos.

Mert ez a gyogyszeriparnak nagyon megeri, hogy veszek egy gyogyszert ami utan es amihez meg vagy 5masikat is vennem kell ha nem akarok belepusztulni😒



2021. szept. 8. 08:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem ab-t fogsz kapni.

Szedj enterolt. De el is mulik. Vagy miota van?

2021. szept. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Dalacinnal nekem is ez volt. Szedtem 5 napig, aztan 2 het mulva kezdtem el fosni mint a lagzis kutya. Marekszamra szedtem hasfogot, probiotikumot, semmit nem ert, 1 hetig naponta 10x jartam wcre. Aztan magatol abbamaradt es ennyi. Majd elmulik.
2021. szept. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%

Tobb mint 1 honapja szedted, azota mar reg kiurult, ketlem, hogy ettol lenne.

Egyebkent meg enterol, az a legjobb szerintem a piacon, ha antibiotikumot kell szednem es nem enterolt szedek melle, akkor hasmenesem van, de ettol nem.

2021. szept. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Sajnos ra van irva a betegtajekoztatora hogy a gyogyszer szedese.utan 2 honappal is jelentkezhet hasmenes

Ezert gondolom

Mindenkepp kiprobalom az enterolt akkor, nagyon remelem elmulik minel hamarabb mert eleg kellemetlen

2021. szept. 8. 09:36
 5/10 anonim ***** válasza:
Jutavit probium a legjobb, abban van vagy 6 fele bakterium torzs.
2021. szept. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem veletlenul van rairva.

Es nem veletlen az se h fel evig nem adjak ugyanazt.

De ennyitop ne parázz.

Engem 4 kura csinalt ki, tavasz ota szivok, nem mulo hasmenessel, huvelyflora felborulassal

2021. szept. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#6.


Nagyon sajnálom hogy így jártál

Sajnos nekem ez az egy is panaszokat okozott hiaba vettem huvelyflore visszaallitot nekem is problemam volt vele meg ugye a hasmenes is.

Igaz en nogyogyaszati gyulladasra kaptam a gyogyszert azon segitett csak utana hozott mas bajokat is

2021. szept. 8. 12:10
 8/10 anonim ***** válasza:
Végül megszűnt a hasmenés? Én is épp most kezdem el a Dalacin szedését eddig még nem szedtem de elég sok ilyen emlékhatásról olvastam hogy elég gyakori és most beparáztam egy kicsit. Fog gyulladásra írtak fel 300mg-et napi4x.
2021. nov. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igen nagy nehezen megszunt

Ha megegyszer felirnak biztosan nem szednem be, iratnek fel egy masik gyogyszer aminek kevesebb a mellekhatasa vagy valami:D

2021. nov. 16. 08:07
 10/10 anonim ***** válasza:
Pont emiatt nem merem én sem most szedni mert a munkám miatt nem lenne jó a wc-t járni. (Futár vagyok) Bár előtte aksolint is kipróbáltam az nem használt de attól félek ez se fog. Mert ha tudnám hogy 100% hogy használ meg szedném
2021. nov. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!