Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy lehet, hogy nem vagyok...

Akos4345 kérdése:

Hogy lehet, hogy nem vagyok vírusos, a tüneteim mégis ugyanazok?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagyjából 4napja kezdődött ez nálam.

Erős fejfájás, ízületi fájdalmak, arcüreggyulladás és jópár vírus tünet.

Megfázás nem lehet, mert tapasztalatból, az másképp jelentkezik nálam.

Tegnapi nap folyamán teszteltek le, az antigén teszt kimutatta hogy negatív vagyok.

Esetleg valakinek valami hozzászólása ehez?

Érzem, hogy nem vagyok jól, mégsem vagyok vírusos.

Tudom, hogy ezen kívül létezik több ezer betegség, de a tüneteim mégis megegyeznek a vírusos tünetekkel.


2021. szept. 8. 10:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy a "hagyományos", minden évben jelen lévő influenza, nem a Covid19?

Mindenesetre, ha van olyan gyenge egészségű, vagy idősebb ismerős, rokon, ne menj hozzájuk, ne engedd magadhoz. Tarts inkább néhány nap önkéntes karantént, mert nálad jelentkezett tünet, úgy ahogy, de lehet,hogy más sokkal durvább tünetekkel, vagy sehogy nem vészelné át. Ballagj el a háziorvoshoz, nézesd meg magad, mert ha mégis szr van a palacsintában, akkor nem fokozatosan, hanem hirtelen, pár óra alatt is sokat romolhat az állapotod.

Láz?

2021. szept. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
10%
Gyúrcsánynak is negatív lett az első tesztje.
2021. szept. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
2021. szept. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem vagy vírusos, csak jó eséllyel nem covid.

Van most nyáron valami járvány ami nem covid.

2021. szept. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!