Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mandulagyulladásra mit tudok...

Mandulagyulladásra mit tudok szedni? Annyira fáj hogy megbolondulok.

Figyelt kérdés

Voltam dokinál, írt fel antibiotikumot. De ez volt tegnap, mire az elkezd hatni, belebolondulok. Szedtem be strepsilst, semmi. Szedtem be nurofent, az 1. alkalommal hatott, utána semmi. Mit tudok még beszedni? Nektek mi használt?


Ja és az normális, hogy se aludni, se enni, se inni, se dolgozni nemtudok annyira fáj? Ha meg nyelnem kell, meg kell szorítanom valamit hogy kb. el ne ájuljak. Ez az első alkalom, hogy be van gyulladva a mandulám, eddig soha az életben nem volt vele gondom.



2021. szept. 10. 07:46
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
Semmi pirulát , az mind vegyszer és nem hat a problémára . A gyulladás kimerüt szervezetre utal . Köptető és kamilla tea , nyers friss termés szilva barack facsart citrom leve , méz kanalazása . Zöldségleves , a tányérodba reszelj fokhagymát . Erős mentolos gyógycukorka . Só cukor finomliszt hátráltatja a javulást .
2021. szept. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kétszer fájt ennyire. Egyiknél fertőző mononukleózisom lett, 1 hónap kórház, kezelés, szuri, beszéd eltiltása, stb..

Másik ilyen brutál fájdalomnál kiderült, hogy külsőfül gyulladásom lett, ami ráment a mandulámra. Sima antibiotikum sose hozta volna helyre.

2021. szept. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Végül csak az antibiotikum segített vagy voltak más módszerek amik beváltak?
2021. okt. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!