Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Abból adódhat valami baj ha...

Abból adódhat valami baj ha valószínűleg mandula gyulladással 3 napig nem mentem el orvoshoz mert zárva volt, holnap tervezek elmenni?

Figyelt kérdés

2021. aug. 1. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. aug. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Attól is függ, hogy rosszabbodott-e azóta az állapotod. Pl. mennyire fájdalmas, ha nyelsz? Velem volt hasonló, egy sima megfázással és torokfájással indult, aztán rosszabb lett, de még nem volt olyan vészes, úgy voltam vele, hogy magától is helyre jön ez, csak pihenni kell, sok teát inni meg bevenni pár vitamint és gyógyszert. Aztán gyorsan rosszabbodni kezdett és mire észbe kaptam, már kórházban voltam, ki kellett műteni a mandulám.

(Amúgy nem vagyok teljesen hülye, tényleg elég gyorsan fordult feltűnően rosszra és pedig az egyetemen voltam, másik városban, ahol nem tudtam elmenni háziorvoshoz és amúgy is nagyon lefoglaltak a vizsgáim)

2021. aug. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

picit jobb lett minden napra

lázam nem volt csak hőemelkedés

remélem nem lesz semmi bajom

2021. aug. 1. 22:49
 4/5 anonim ***** válasza:
64%

Nekem is csak hőemelkedésem volt és javulni kezdett az állapotom, mielőtt hiretelen nagyon leromlott volna. Nem ijesztgetni akarlak, csak figyelj oda és ha mégis szükséges lenne, menj azonnal orvoshoz.

Jobbulást :)

2021. aug. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
elmentem azt mondta nem alakult ki nagyobb baj csak egyek antibiotikumot meg igyál sokat aztán ennyi
2021. aug. 2. 11:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!