Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Migrén esetén nektek is olyan...

Migrén esetén nektek is olyan érzésetek van, mintha nem "itt" lennétek? Szédülékenység, hányinger, pánikroham szerű érzés, mintha a szám íze is más lenne.

Figyelt kérdés

2021. szept. 10. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Igen. Én részlegesen meg is vakulok tőle. Egy vibráló foltot látok, ami részben eltakarja a látóteret. Migrénaurának hívják hivatalosan asszem.
2021. szept. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%

Bizony. :( Szörnyű érzés.

Nekem is kiesik a látótér egy része, vagy foltokat látok. Elkapott már párszor munka közben, azt hittem elájulok.

Olyankor én is pánikba esek, félek, ver a víz.

Sajnos nem tudom, hogy mi a jó megoldás rá. :(

2021. szept. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
Nekem amióta nem iszom semmilyen koffeintartalmú italt, azóta sokkal ritkábban jelentkezik.
2021. szept. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
96%

Aura nélküli migrénes vagyok. Tehát, nem látok migrén alatt foltokat, fényjátékot. Csak hányingerem van, ájulásérzetem, igaz ezek brutálisan erősek.

Két napig tart, az egyik legerősebb gyógyszert szedem rá, de az is csak tompítja. Ilyenkor vizes ruházom a fejem, full sötétet csinálok a szobában és konkrétan két napig fekszem. Mert állni, ülni se bírok. Iszonyat!

4 éves korom óta, havi kétszer előjön.

2021. szept. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!