Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hányás és fura közérzet mitől ?

Hányás és fura közérzet mitől ?

Figyelt kérdés

Egész nap már egy ideje furán érzem magam… illetve szokott olyan lenni, hogy mintha a gyomromban maradna egy ilyen gombóc , majd azt érzem elkell mennem wc re… elmegyek wc re… igazából van, hogy jön van hogy nem… na és utána jön a hányinger … hányás/öklendezés…


Sokszor van, hogy étkezés után kb. Fél órával is ilyen fura lesz a belem.


Voltam hétfőn gyomortükrözésen ott mindent rendben találtak minden hibátlan… se reflux, se fekély… semmi. Nem tudom mi okozhatja már ezeket, de egyre nehezebben viselem, dolgozni is elég nehéz így 😫😫.


Valakinek volt hasonló vagy ötlete van, kérem ossza meg.



2021. szept. 15. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ez csak egy vírus velem is volt ilyen 1 hét alatt elmúlt. De nem tudhatom hogy lehet-e betegség mert velem csak ez volt
2021. szept. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
Norovírus van mostanság.
2021. szept. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ez van már 2 hónapja .. :/.


Sokszor van még, hogy eszem… majd elkezdem erezni a gyomrom vagy belem mozgását és olyan érzésem lesz mintha éhes lennék.

2021. szept. 15. 17:15
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
Jajj hát nem tudom akkor mitől lehet nekem csak max 2 hétig tartott
2021. szept. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!