Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van valaki, aki hasonlo...

Van valaki, aki hasonlo problemaval kuzd? nektek mi segitett?

Figyelt kérdés
sziasztok, szep reggelt. segitseget szeretnek kerni. korulbelul masfel honapja minden reggel mar 6 ora elott felkelek arra, hogy faj a hasam, hanyingerem van faj a fejem es szedulok. etvagyam nincsen egesz nap, csak par falatot tudok magamba eroszakolni. beszeltem mar orvossal, felirt gyogyszereket, tomom magamba mindet es mindig egy kicsit jobb lesz, de aztan ha elmulik a gyogyszer hatasa rosszabb mint azelott volt. sokszor erzem hogy eg a hasam, vannak napok amikor hasmenesem is van, de az inkabb csak reggel. nagyon belefaradtam mar ebbe az egeszbe, nem tudom mit tehetnek meg, mindent probaltam amit ajanlottak,nem javulok egyszeruen. nem vagyok meg beoltva, igy az is kizart hogy attol lenne. esetleg valakivel volt mar hasonlo? nektek mi segitett, mit tanacsoltok? koszonom ha szantal ram idot es vegigolvastad.

2021. szept. 18. 06:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
El kellene kezdeni enni normálisan. Ha nem eszel, akkor nem csoda a hasfájás, és a hányinger, illetve a rengeteg gyomorsavtól a hasmenés.
2021. szept. 18. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ezzel tisztaban vagyok en is, es probalok enni, de egyszeruen par falat kaja utan ramjon a hanyinger es az undor
2021. szept. 18. 06:52
 3/7 anonim ***** válasza:

Talán egy Gastroenterológus, aki kifejezetten az emésztő szervekkel foglalkozik, erre jobb megoldást tudna.

A koplalás mellett mennyi folyadékot vagy képes bevinni a szervezetedbe? Mert a kiszáradás hányás-hasmenés miatt életveszélyes állapotot tud előidézni! A sok hányás megerőlteti a szívet, és hát a fogzománcnak sem tesz jót.

2021. szept. 18. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A kulcsszavakban stressz is van. Ha ez az oka, akkor meg kell szüntetni.
2021. szept. 18. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első körben keress fel egy gasztroenterológust - és esetleg egy neurológust a szédülés, fejfájás miatt -, hogy kiderüljön, áll-e valamilyen szervi betegség a probléma mögött. Ha nem, akkor keress fel egy pszichológus, mert könnyen okozhatja egy stresszes életmód.
2021. szept. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Orvos mit mondott? Mire adott gyógyszert?
2021. szept. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Senior Séf ***** válasza:
Ha eszel, puffadsz is?
2021. szept. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!