Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ki milyen problémával jár (t)...

Ki milyen problémával jár (t) pszichológushoz? Hogyan történt a kezelés? Segített?

Figyelt kérdés
Mennyi időbe telt a kezelés?
2016. ápr. 19. 10:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Én 4 évig jártam ilyen-olyan orvosokhoz. Soknal jártam, pszichiáterhez is, és kórházban illetve rehabilitáción is. Alapvetően evészavar, önpusztító viselkedés miatt. Persze kaptam diagnozisokat is, már nem emlékszem rájuk, csak a borderline-ra. Nagyon akartak segíteni, láttam rajtuk, de sajnos nem sikerült nékik, nem voltam kész rá..hajthatatlan voltam, meg akartam halni. Neked mi a problémád? Érdemes megpróbálni, szerintem van olyan betegség amit kordában lehet tartani pszichológus segítségével, valamint az is jó ha kibeszeled a gondjaidat.
2016. ápr. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Az összes képzelt betegségemet írjam le ilyen hülye kérdésre? De a kezelés minden esetben ugyanaz volt. beszedte a pénzemet, dumáltunk egy darabig, megbeszéltünk egy másik időpontot is, amikor is újra fizettem, és újra dumáltunk. stb...egészen odáig, amíg meguntam, és nem mentem többet.
2016. ápr. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Önbizalomhiány,

még egy jó hírben is csak negatív dolgokat látok és szorongok ezek miatt.

Ilyesmi

2016. ápr. 19. 12:37
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyébként én (még?) nem voltam.
2016. ápr. 19. 12:46
 5/9 anonim ***** válasza:
Depresszióval jártam úgy 8 hónapot, terápiát csinált. Nekem segített, nagyon sokat változtam, nagyon melós időszak volt mentálisan.
2016. ápr. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Fel evig jartam oda,mert szeretek hullakat darabolni,fel ev utan mondta hogy nem tudja mi bajom,de nem vagyok normalis..azt hittem megfojtom.
2016. ápr. 20. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hűű, ez nem semmi, előző.
2016. ápr. 20. 11:56
 8/9 anonim ***** válasza:

1 éve járok, és még kb. 1 évre lesz szükségem.

Generalizált szorongás miatt.

2016. ápr. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó beíró: GAD betegséggel nem is küldött pszichiáterhez? Fura
2016. ápr. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!