Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mihez kezjdek a magas pulzusom...

Mihez kezjdek a magas pulzusommal?

Figyelt kérdés
22 éves fiú vagyok, 4 éve szedek gyógyszert, aminek a neve Coviogal. Alapból reggel szedek egy felet, mert 130-140-es a pulzusom ha felkelek. De az elmúlt hetekben délután is érzem, hogy felmegy, ezért muszáj vagyok bevenni még egy felet. Egyszerűen nem tudom mi van, de már kétségbe vagyok esve, és nagyon szomorú vagyok. Sportolok is, igyekszem egészségesen enni, és mégis ez van. :( Van valami ötletetek, hogy mit csináljak még?
2021. szept. 19. 22:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
10-es Ez már a vicc kategória! Minek neki nemi betegségekre szűrés, ez mennyiben releváns?
2021. szept. 20. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
26%

Nem tudom miért érdekel, miért nem vagy képes gondolkodni és leminősíteni egy erősen megalapozott felvetést...


Segítek picit.


Első hírek a koronavírusról, 2019 végén: " Nagyon érdekes vírus, 99%-ban megegyezik a HIV vírussal. De teljesen máshogy működik, feltehetően - nem ismerjük még..."


mRSN vakcina: Olyan kód, ami rákényszeríti a szervezetet, hogy elkezdje gyártani a vírust, a tüskefehérjét...


Továbbá, hosszútávú hatásai nem ismertek még. Új technológia, most folyik gyakorlatban a tesztelése ugye. Folyamatosan figyelik, várják az új mellékhatásait, hatásait...


(Amennyiben esetleg, tételezzük fel, hogy nem szándékos a néppusztítás, mert van olyan meglátás is elég szép számban...)


Akkor maradjunk abban, hogy mivel a koronavírus, az első hírek szerint 99%-ban megegyezik a HIV-el, így egy apró hiba, elszámítás, meg a tapasztalat és ismeret hiánya még ezen a területen simán eredményezheti, hogy bizonyos esetekben, ilyen, olyan százalékban,


"nem a koronavírust, hanem a HIV vírust kezdni el gyártani a szervezet."


Továbbá, van egy jelenleg 90.000 fős facebook csoport. Pfizer mellékhatások néven. Oda kerülnek fel fotók, nagy számban, hogy oltás után, gyakorlatilag egy az egyben a már AIDS stádiumú, egyértelműen megkülönböztethető és erre jellemző kiütések jelennek meg sokakon, test szerte... Amik, a posztok és kommentelők leírása szerint nem múlnak semmitől, az orvosok nem tudnak rá mit mondani...


Ez csak 1-2 dolog, van több is, de nem tartok itt most előadást...


Igen, tudom, hogy te be vagy oltva. Igen, tudom, hogy kellemetlen ilyen dolgokat megtudni. Gyakorlatilag azt, hogy hülye voltál, rácsesztél... De ez van. Pontosítok, te is mondj el egy miatyánkot, nézesd meg magad, aztán hamarosan kiderül.


Fontos tudni, a HIV vírus 12 hétig nem kimutatható.


Az is fontos, hogy semmilyen tünete nincs, évekig lappang és már csak a végső stádiumú AIDS betegségben mutat tüneteket, mondjuk ezen kiütéseket.


Azonban itt már késő, már kitolni sem lehet az időt, ami megfelelően hamar észlelt és kezelt esetekben azért egészen jól kitolható ma már...


Fontos az is, hogy ez a természetes fertőzés menete. Az, hogy egy új technológiai hiba, vagy esetlegesen egy szándékos megoldás, "továbbfejlesztett" verziónál mi, mennyi idő, azt nem tudni...


De úgy fest, bizonyos esetekben sokkal gyorsabb a kórlefolyás, mint "gyárilag."


Viszont az is fontos, hogy aki ezt elkapja természetes módon, nála sem kiszámítható, hogy mennyi ideje van hátra. Az biztos, hogy nem több, mint 8-10 év. Ahogy az első tűnetek megjelenése is hasonló, van akiben 2-3 évig nem okoz semmi gyanús tűnetet, de dolgozik...


Még egyszer kiemelem, ez egy felvetés! Nem ez van, ez is lehet, akár...


Egyes esetekben már találtak ilyen embereket... Egyes személyek, azzal magyarázzák, hogy nem kell félni, csak fals pozitív a HIV teszt, mert hasonló a korona...


Azonban, a leírtak alapján, ez nem tűnik életszerűnek, tekintettel arra is, hogy évtizedek óta megbízható a HVI teszt. Most, hirtelen elromlott? Nem valószínű.


Köszönöm a figyelmet! :)

2021. szept. 20. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Voltam az orvosnál, mondta, hogy váltsak gyógyszert, mert lehet, hogy már hozzászokam teljesen, és azért jönnek ezek a rosszullétek. Bisoprololt írt amúgy tényleg fel, reggel meg délután kell bevennem, kíváncsi leszek.
2021. szept. 20. 14:51
 14/21 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, ez, amit mondott, de én ezen nem lepődök ám meg... Melyik Bisoprolol hatóanyagú készítményt írta fel? A Bisoblock-ot? Vagy a Bisoprolol-Ratiopharm-ot? Vagy mit?
2021. szept. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Ezekre a koronavírusos dolgokra meg őszintén nem tudom, hogy mit mondjak. :D
2021. szept. 20. 14:58
 16/21 anonim ***** válasza:
Az nem is fontos... Ahogy érzed..
2021. szept. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
A Bisoprolol-Ratiopharmot.
2021. szept. 20. 15:00
 18/21 anonim ***** válasza:
45%

Értem, rendben. Az jó lesz. Más segédanyagokkal készül, az a hatékonyabb.


Megjegyzem, ha esetleg asztma jellegű betegséged is van, akkor nem az igazi, erre lett megalkotva a Nebiv, amit írtam.


Csak persze ezt sem mondják el az orvosok, de én leírom, hogy tudd, tudják esetleg, hogy ha nehézlégzés, asztma jellegű gond van, akkor ezen bár már szelektív B2 antagonisták egészen jók, de még hatnak a hörgőkre.


A Nebiv-EP viszont már annyira szelektív, hogy tényleg csak a szívre hat. Tehát ha fulladás, asztma van, kérni kell a nebiv EP-t. Mivel magától nem fogja a legtöbb orvos ezt elmondani, meg nem is tudja sok...

2021. szept. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy jobb lesz ez. Köszönöm, sok mindent megtudtam ebből. Szerencsére asztmám nincsen, ne is legyen, de ha valami miatt mégis kialakulna, akkor emlékezni fogok ezekre. Elég fura volt amúgy, hogy ezt mondta az orvos, de inkább nem kérdezgettem, mert látszott rajta, hogy csak felírta, és jöjjön a következő beteg.
2021. szept. 20. 15:11
 20/21 anonim ***** válasza:

Szívesen.


Ha megnézed, akár ezen Biso is okozhat ilyen tüneteket...

Azért írtam, ha nincs is, idővel akár lehet is, vagy ha ismerősödnek... Akkor most már van némi ismereted, hogy mit kéne megnézni, próbálni esetleg... Mert, mint láthattad is, a legtöbb "orvos" én kuruzslónak szoktam hívni őket, háttal ül a moziban... Nem tehetnek róla, de ez van sajnos, vagy nem sajnos... :D Vagy sok, egyszerűen csak nem érdeklődik a beteg felől, miért is érdeklődne ugye...


Még egy dolog. A víz. Próbáld ki, hogy többet iszol, mint szoktál. Mivel lehet, azért is emelkedett pulzus, mert kevés a folyadék....


Meg még egy, a nátrium glutamát - e621, meg társai. Felvágottak, készételek... Ez is okoz ilyen tüneteket akár..


Sok dolog van, amiről nem tud a nép.. Aztán valójában lehet, hogy neked is tök felesleges bármilyen gyógyszer, csak megfelelő ismeret, táplálkozás kéne.

2021. szept. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!