Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Covid oltás cukorbetegség ?

Covid oltás cukorbetegség ?

Figyelt kérdés

Tapasztalat valakinek ezzel kapcsolatban ? Szeretném magam beoltani, de valahol hallottam ilyet , hogy kiválthatja ezt is. Hatással lehet a cukorszintre.


Valakinek voltak olyan tapasztalati, hogy oltás jobban javultak a tunetei, ami a Covid fertőzés után volt?



2021. szept. 22. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Ha lenne ilyen, arról szerintem nagyon széles körben lehetne tudni. Általánosságban azt tudom mondani, hogy mindenkitől azt hallom (aki rendes, normális hozzáállású orvos), hogy akinek járulékos mellékbetegségei vannak(lsd. pl. cukorbetegség-diabétesz, magasvérnyomás-betegség - hipertónia, stb.), az jobb, ha inkább kivár, és - pláne igaz lehet ez szerintem, miután 2 db oltás már benned van - csakis a nyugati szérumok valamelyikével - tehát kizárásos alapon Pfizerrel, esetleg Modernával - oltatja be magát.


Mondjuk olvastam olyat is, hogy most 3.-nak célszerű keleti vakcinát (Szputnyik, Sinopharm) kapnia annak, aki eddig 2 db nyugatit (Pfizer, Moderna) kapott, de ez szerintem inkább arról szóló propaganda-szöveg, hogy túl kell adni, el kell passzolni a népnek a sok, feleslegesen megvásárolt, rajtunk maradt alacsony hatásfokú keleti vakcinát.

2021. szept. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Orvos vagyok. Oltás után nem láttam cukorproblémát, covidfertőzés után viszont volt betegem, aki cukorbeteg lett
2021. szept. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
IR-es vagyok. Én kaptam 2 oltást már. A harmadikat még nem vettem fel, semmit sem romlott az állapotom. Nemrég voltam terhelésen. Dietazom egyébként négy és fél éve.
2021. szept. 23. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat !! :D
2021. szept. 23. 06:20
 5/7 anonim ***** válasza:
35%
Tök jó,hogy bárki írhat bármit! "orvos vagyok"! Ezen besírtam
2021. szept. 25. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%

Besírhatsz, de a tényeken nem változtat. Te lehet, hogy magadból indulsz ki, mert alapból össze-vissza hazudozol a neten, nekem viszont nem szokásom.


Én csak szimplán leírtam, hogy mit láttam a munkám során.

2021. szept. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
93%
Alá tudom támasztani az utolsó válaszolót.. Covid fertőzés után szorongás, belső remegés, idegesség.. Kiderült, hogy inzulin rezisztencia alakult ki nálam. Korábban semmi bajom nem volt.
2021. dec. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!