Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Felfázás ellen mit tehetek?

Felfázás ellen mit tehetek?

Figyelt kérdés

Felfáztam, meleg fürdőt nem tudok venni mert "vakáción" vagyok, itt csak tusoló van.

Valami otthoni gyógymód? Tapasztalatok?



2021. okt. 5. 06:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A meleg zuhany is sokat segíthet. Mellette pedig sok-sok tea. Jó volna, ha tudnál szerezni direkt felfázásra összeállított teakeveréket, de ha az nem kivitelezhető, akkor más tea is segíthet nagy mennyiségben. Jó volna még, ha tudnál vörösáfonyát szerezni, mondjuk aszaltat, és azt eszegetni.
2021. okt. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok: gyógynövényes boltot vagy drogériát próbálj keresni, ott be tudod ezeket szerezni.
2021. okt. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm!

Szóval tea és meleg zuhany

Esetleg több?

(ma este 3kor kezdődött, esetleg valami olyan amivel még most gyorsan el tudom csípni és megállítani a folyamatot?)

2021. okt. 5. 07:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Esetleg valami vény nélküli felfázásra való gyógyszer - elég sok ilyen reklámot láttam, de ezekről nem tudok nyilatkozni. Viszont a gyógyszertárban biztosan segítenek.
2021. okt. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tőzegáfonya, Walurinal, Ursinol, ezek mind vény nélkül kaphatóak a patikában, és hatásosak.


Speciel én a tőzegáfonyára esküszöm.

Pl.:

[link]

2021. okt. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!