Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Szóval... Szombat este óta elkezdett fájni a torkom, idővel az a bal orrom is bedugult. Itthon maradtam, felhívtuk a házi orvost, azt mondta, hogy vírusos torokgyulladásom van. Antibiotikumos orrcseppet, kalobát és doritrichint kell szedjek. Viszont hétfő óta csak rosszabbodott az állapotom. Az orrom nem dugul ki és nem tudom mit csináljak vele. Az orvos tengervizes orrsprét ajánlott, hogy ha sikerül azzal oldjam meg. Viszont ha nem javulok menjek el fül-orr gégészetre. Félek, és nagyon irritál, hogy nem tudok rendesen lélegezni. Most vagyok úgy, hogy egyáltalán se ki se be nem megy a bal orromon a levegő. Van orrsövény ferdülésem, de ilyen sose volt. Pedig már mindennel megpróbálkoztam. Amikor pedig orrsprét használtam, az orrom mintha beszippantotta volna magába a folyadékot és ugyanúgy elvolt dugulva, meg mintha mozogna benne valami. Valami tipp esetleg valakinek?

2021. okt. 6. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel a legtöbb háziorvos nem is akar látni, így fül- orr gégészetre menj el. Ha ott se fogad, akkor ügyeletes orvost kérd, hogy vizsgáljon meg. Vírusos torokgyuszi még okés, mert nekem is pont ez volt a bajom nemrég, később erős orrváladék képződés, esetleg pici hőemelkedés is lehet mellé, kb egy-két hét és elmúlik. De ettől függetlenül orvoshoz menj, mert lehet még emelett más bajod is, vagy lehet más maga a baj.
2021. okt. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De eléggé félek elmenni... félek az eredménytől és, hogy mi lesz ennek a vége...
2021. okt. 7. 06:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!