Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az urológusok nem értenek...

Az urológusok nem értenek hozzá, vagy tényleg nincs szervi bajom és úgy pisilek be este? Mióta pánikbeteg vagyok akkor kezdődött. Mit lehet tenni? 28F

Figyelt kérdés

Egyszer mikor sokat futottam (26 km) reggeli elött, lesett a vércukrom és nagyon bepánikoltam, mert úgy éreztem, meg fogok halni. Utána visszatértek ezek a rohamok, de a cukromnak semmi baja nem volt és nincs is. Viszont elkezdtek gyógyszerekkel tömni, SSRI gátlóval, és elkezdődött ez az éjszakai bepisilés. A pszichiáter elküldött urológiára, ahol teljes kivizsgálást kaptam, illetve én saját költségen csináltattam egy teljes test CT-t kontrasztanyagot is használtak. Teljesen egészséges vagyok, az urológus szerint szervi ok nem áll a háttérben. A pszichológus 5 ssri-t próbált ki rajtamn, egyik sem használt, de szépen meg is híztam tőlük, illetve dühkitöréseket és félelem érzet vesztést okoztak(kimásztam simán a 7.-re ablakot mosni) így én döntöttem úgy, hogy több féle ilyen gyógyszer nem kell és unszolása ellenére, abbahagytam a szedését és a háziorvosommal megbeszéltük, hogy szedek rivotrilt, amit fel is írt, azóta 5 év telt el, már visszatértem a sporthoz iss, de ésszel, csak alkalmanként szedem a rivotrilt (ritkán) és hetente 3x pisilek be este kb. Viszont nem tudom miért, mert a pánikbetegségem elött semmi bajom nem volt és utána is akkor kezdődött amikor begyógyszereztek. Szerintetek mi a fene lehet a bajom, mit tehetek még és hova forduljak?


A vicc az egészben, hogy nekem pelenka fétisem van.... ami mintha valami karma lenne, hogy most jól megkapom az igazi inkontinenciát. Erről nem tehetek, gyerekkoromban alakult ki, mert sokáig bepisiltem és 10-11 éves koromig pelenkáztak estére. Emellett diagnosztizáltak egy asperger típusu autizmus spektrum zavart is nálam a delej utcában.


Mit tehetek? Mert így nekem eléggé kellemetlen az életem!


Köszönöm hogy elolvastad!



2021. okt. 10. 19:57
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Voltam terapeutáknál, pszichiáternél és pszichológusnál is. sokat fizettem érte és az utolsó kb arról besztélt, milyen recepteket ismerek és hogy olvassam el feldmár andrás könyvét..... ez került nekem 30 ezerbe. :(


A lepedőt megoldom, pelenkát hordok minden estére így nincs ebből baj, de így biztos soha nem lesz normális életem. Mert nem tudok emiatt ismerkedni, párkapcsolat szóba sem jöhet. Nem tudom elrejteni.

2021. okt. 10. 21:07
 12/14 anonim ***** válasza:
Mert hülye vagy. Senki sem beszélt cukorról.
2021. okt. 11. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Ha ez megnyugtat voltam endokeinologusnal ahol megnézték a hormonaimat.
2021. okt. 11. 12:58
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Pelus fétised van,nézd a jó oldalát hogy bepisilsz álmodban,sokan örülnénk ha sikerülne 🙂
2021. okt. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!