Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha tesóm Covidos es egyutt...

Ha tesóm Covidos es egyutt elunk en is karantenba leszek?

Figyelt kérdés

Edesanyammal es hugommal elek.

Hugom elegge Covid gyanus. Holnap jonnek ki tesztelni.

Ha az lenne akkor mindharman karantenban lennenk vagy csak o?



2021. okt. 11. 11:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Elvileg igen,bár a gyakorlatban találkoztam ellenpéldával sajnos.
2021. okt. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha oltottak vagytok, nem kerültök karanténba.
2021. okt. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az oltott kontaktok csak tünetek esetén kerülnek karanténba.
2021. okt. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Csak édesanyám van beoltva. Én és tesóm oltatlanok vagyunk
2021. okt. 11. 11:38
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha oltatlanok vagytok, akkor sem kerültök karanténba. A hivatalos protokoll alapján csak a pozitív tesztet produkálók kerülnek karanténba. Én az ismerősi és baráti körömben még nem hallottam olyanról, hogy a fertőzöttön kívül más családtag is karanténba került volna. Mi is szándékosan rákérdeztünk és azt mondták, hogy a karantén csak rám vonatkozik, a többi családtagomra nem.
2021. okt. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem értem, én pozitív vagyok éppen most, velem egy háztartásban levő oltatlan szintén karanténban... Benne van a határozatban.. pozitiv teszt után hívott az antsz, és felvették kontakt személynek. csak az oltott páromat nem.
2021. okt. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6# Akkor megint nem egységes a protokoll... De ezen már meg sem lepődök. A városban szinte senki sem kapott határozatot, ANTSZ meg végképp nem hívott senkit. Nekem ezt a háziorvosom és a tesztelő orvostanhallgató mondta. Mondjuk azok a pesti barátaim, akik kontaktok voltak, szintén nem kerültek karanténba és határozatot sem kaptak. (5#)
2021. okt. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Érdekes, tényleg. Nekem reggel lett meg a hivatalos pozitív eredmény, délben márhívott az ANTSZ, és délután 1-kor kaptam meg a határozatot levélben.
2021. okt. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha belegondoltok,a logikus az lenne,hogy mindenki,mert máshogy nincs is értelme.A családtag,aki egy légtérben tartózkodik a covidossal hurcolja szét a vírust, akkor is,ha ő tünetmentes.De tudjuk,hogy nem kell mindenben logikát keresni.
2021. okt. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Persze hogy az lenne a logikus... De nálunk tényleg ez volt a protokoll. (Azt mellékesen leírom, hogy a családom ennek ellenére önkéntesen karanténba vonult.) 5#7#
2021. okt. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!