Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 38 hetes terhesen milyen...

38 hetes terhesen milyen orrsprayt lehet használni, ami segít is?

Figyelt kérdés
Kb 3-4 hete küzdök a náthával, elegem van már hogy nem kapok emiatt sem rendesen levegőt. Természetesen voltam orvosnál, de csak a szokásos tengervizes mondta. Használok infralámpát, gőzölök, 4 féle tengervizes orrsprayt próbáltam, iszok herbal swisst, de nem múlik. Tényleg hatalmas bajt okozna egy nasivin (vagy bármi más)? Az is baj, hogy nálunk év elején 4 hónapon át, a cégnél heti 2szer is csináltak orrba agyig feldugós tesztet, szerintem megsérülhetett ott nagyon mélyen valami, mert mindig ott gyűlik fel a váladék és gyullad be fájdalmasan, ezelőtt soha nem volt ilyen.
2021. okt. 12. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Az összeset..

Az orrspray kb víz és só,semmi bajod nem lesz tőle,a gyereknek meg végleg semmi baja az orrba fújt spraytől.


Olcsótól a drágáig kb mind ugyan az,nekem mindig az otrivint (otrivin rapid) javasolja az orvos.

2021. okt. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az orvostól kezdve, a védőnőn át a gyógyszerészig mindenki lehordott meg kioktatott, hogy terhesen az összes”normális” orrspray tilos, csak tengervizeset lehet használni, mert fejlődési rendellenességet okozhat.
2021. okt. 12. 18:07
 3/3 anonim ***** válasza:

Az orrlyukadban?!

Nyílván nem vagyok orvos és nem tudhatom,de mi köze az orrlyuknak a terhességhez? Ráadásul kifújod a löttyöt..

Mindegy,akkor bocsi.Érdemben nem tudtam segíteni.


Mentolos dolgok esetleg? Ha meg vagyok fázva én mindig erősebb Negró cukrot veszek.

2021. okt. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!