Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetes vagyok, alul főleg...

38 hetes vagyok, alul főleg este ha a baba a fejet lefele nyomkodja mintha kést forgatnanak olyan érzésem van. Mi lehet ez? Méhszáj vagy hólyag? Olyan erős fájdalom hogy hányingerem lesz tőle pedig nincs éppen alacsony fajdalomkuszobom.

Figyelt kérdés
Tegnap voltam NST-t, méhszáj teljesen zárt meg, minden rendben volt. Ezt az érzést tuti baba okozza a fejével.

2021. okt. 7. 12:39
 1/2 anonim ***** válasza:
gyomrodat vagy idegen nyom valami belső szervet.holyagodtol pisilés sora lenne
2021. okt. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is pont így vagyok vele. Nekem a hólyagot is nyomja, óránként járok pisilni. Hát nem kellemes érzés, az biztos. Kitartás, már nem sok van hátra. Én már úgy mennék szülni... 38+3 hkm
2021. okt. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!