Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Akik szerint a covid egy...

Akik szerint a covid egy nátha, így képzelik el a náthát?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=Avv0fek2UVA


Sajnos egy szót nem értek belőle, de a felvételek magukért beszélnek.


2021. okt. 12. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Yep
2021. okt. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Nem néztem meg a videódat, mert felesleges. A covid valóban olyan mint a nátha. Azzal a különbséggel, hogy sokkal fertőzőbb és sokkal betegebb lehet tőle az ember. De valójában egy sima, virusos légúti betegség.
2021. okt. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Ilyet influenzavírus is produkált eddig is, sőt rettenetesen sokan vesztették az influenza szövődményei miatt az életüket évről évre. Csak a kovidisták hiszik az imádott sars-cov-2 vírusukat valami hihetetlen új fantasztikus csodavírusnak amitől el kell ájulni és tíz ótásért gyorsan elrohanni.
2021. okt. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

Csak egy kérdés: járvány idején miért zárják be a kórházakat itthon? Véletlenül nem tárva nyitva kéne, hogy legyenek?

A katonaság minek? Ja, félelemkeltés? Az adminisztrációt azt nem kell bevenni.

2021. okt. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Ja és mekkora járvány az amiben bőven elzavarhatunk ezreket az egészségügyből, nem probléma! Vicc az egész.
2021. okt. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
64%

Ez csak laikusokat tud megtéveszteni.

Feltételezem ez egy intenzív osztály, ahol idős vagy kövér vagy rozoga vagy all in one állapotú emberek vannak.

Így néz ki, sőt rettenetesebben bárhol a világon egy sürgősségi vagy intenzív osztály.

Nem néztem folyamatosan végig, hanem bele-belepörgettem.

Egy kövér idős asszonynak vénát kerestek, lehet intubálni is fogják. Intenzíven ez rutinmunka és nehogy mindennapos, de mindenórás dolog. Az idős kopasz bácsit is intubálják. Van aki már be is van intubálva. Van aki oxigént kap maszkon át.

Számolgatják az embereket, akiknek lehet semmi közük nincs a kovidhoz.

Ez egy hatásvadász felvétel, nincs benne több, mint egyébként is rozzant emberek egészségügyi ellátása.

Egészségügyis voltam

2021. okt. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!