Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit lehet tenni folyamatosan...

Mit lehet tenni folyamatosan visszatérő húgyúti fertőzés esetén?

Figyelt kérdés
Kb. 5 éve kezdődött. Azt vettem észre, hogy brutális szaga van a vizeletemnek, ezért elmentem dokihoz. Vizeletmintából kiderült, hogy húgyúti fertőzés, fekália volt benne. Kaptam antibiotikumot, utána fél évig nem volt semmi bajom. Azóta odafigyelek, óvatosan elölről hátrafelé törlöm magam odalent. Ennek ellenére visszatért a probléma, ismét doki, antibiotikum. Pár havonta mindig újra előjön, most is az van éppen. Nagyon kínos, főleg a munkahelyen, ha valaki bemegy utánam vécére. Szörnyen büdös, a légfrissítő se nyomja el teljesen. Létezik valamilyen vitamin, készítmény, esetleg gyógytea, ami segítene megszüntetni ezt? Vagy az is lehet, hogy valami más bajom van? 30/N
2021. okt. 13. 08:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem voltál még, a visszatérő fertőzések miatt esetleg érdemes elmenni urológushoz. Nem tudom, hogy a dokid csak általános vizeletvizsgálatot csinált vagy meg is tenyésztette. Ami fontos, hogy igyál sok folyadékot, megpróbálhatod a tőzegáfonyát is. Cukorbetegséged nincs esetleg, mert az is hajlamosíthat?
2021. okt. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fekalia volt benne vagy esetleg Enterococcus fecalis nevű baktérium?
2021. okt. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyél áfonya kapszulát
2021. okt. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!